Koulun vessassa

-

Tuijotin Kaisaa koko englannin tunnin ajan. Hänkin aina välillä vilkaisi minuun päin ja hymyili. Käänsin aina pääni nopeasti muualle. Olin usein haaveillut, millaista olisi harrastaa seksiä Kaisan kanssa. Jälleen kerran ajatus tuli mieleeni ja tunsin housuissani veikan heräilevän. Yritin työntää ajatukset pois mielestäni, jotta erektioni ei kasvaisi liian suureksi. Olisi varmaan pakko mennä tunnin jälkeen vessaan runkkaamaan, niin puutteessa olin. Onneksi tunti loppuisi kohta.
Kellot soi ja lähdin kävelemään vessaa kohti. Yhtäkkiä joku huusi nimeäni, käännyin katsomaan ja yllätyksekseni huomasin huutajan olevan Kaisa. Kaisa juoksi vierelleni.
-Mihinkäs oot menossa, eikös meijän seuraava tunti oo toisessa suunnassa?Kaisa kysyi.
-Joo eiku oon menossa käymään vessassa, ku panettaa vähän. Lipsautin vahingossa suustani.
-Jaahas vainiin. Kaisa naurahti. Tarvisitko vähän "apuria"? Kaisa kysyi virnistellen
En tiennyt oliko hän tosissaan, mutta vastasin-No kyllähän se mukavaa olisi.
Lähdin kävelemään vessaa kohti ja Kaisa tosiaan tuli perässä! Menimme nurkassa olevaan vessakoppiin. Kaisa rupesi hyväilemään vartaloani ja antoi minulle kiihkeitä suudelmia. Riisuin paitani ja housuni, niin että minulle jäi vain bokserit. Kaisa suuteli vatsaani ja hyväili välillä niskaani. Olin todella kiihottunut. Vedin kaisalta paidan pois ja hyväilin hänen ihanan täyteläisiä rintojaan. Hän oli todella niin seksikäs, kuin olin kuvitellut. Vedin häneltä housut pois ja rupesin hyväilemään hänen alapäätään. Kaisa oli todella märkä ja hengitti raskaasti.
-Mmmmh..aahm.mm. Kaisa huokaili hyväillessäni hänen kiimaisen märkää vittuaan. Kaisa alkoi hitaasti työntää kättään boksereihini ja hyväili kovaa kaluani. Hän veti minulta bokserit jalasta ja alkoi hyväilemään hellästi täydessä sesongissa olevaa elintäni. Halusin jo Kaisan sisään, koska minusta tuntui että tulisin pian.
Kaisa meni istumaan pöntön kannelle. Laitoin penikseni hänen litimärän pillun suulle ja työnnyin hitaasti sisään, samalla suudellen Kaisaa ja hyväillen hänen rintojaan. Aloitin hitaat työnnöt ja Kaisa voihki silmät kiinni.
-Mmmh..aaaah.mmmhm.Kovempaaa. Pane mua kovempaa.
Selvä se, ajattelin ja aloin naimaan häntä hurjaa vauhtia. Vessankopin täytti lätisevästä äänestä ja kaisan voihkinnasta. Pian Kaisa alkoi tärisemään orgasmin vallassa ja hänen pillunsa sykki kaluni ympärillä. Minustakin alkoi tuntumaan että tulisin pian.
-Saanko tulla sun sisään?kysyin Kaisalta.
-mmh.aaah.joo tuu vaan.
Työnsin vielä muutaman työnnön kunnes tunsin tulevani. Pumppasin kaikki spermani Kaisan kuuman vittuun.-aaah..
Kellot soi. Puimme äkkiä vaattet ja lähdimme kopista ulos.
-Otetaanko joskus uusiksi?Kaisa kysyi
-Vaikka heti huomenna. Vastasin ja suutelin kaisaa hellästi. Sitten lähdimme luokkaan.

10

11371

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ah

      Tosi hyvä! alko panettamaan..

      • jones1231

        Vittu samoin


      • M..m

        No Jep


    • pano4

      Muakin!

    • asfdj

      jatkoo jos vaan voi ;DD

    • Tommi121

      En tiiä mut muaki alko vähä panettaa !

    • muakin

      muakin alko iha vitusti ;DD

    • Lukiotyttö

      Kun vaa lukiopojat uskaltais ;D toisaalta meijän koulussa vessat on nii näkyvillä ettei sinne noi vaa livaheta..

    • Vähänpuutteessa

      Mua panettaa joka kerta kun luen yämmösiä sillä oon vähän puuttessa

    • Anonyymi

      Tapahtuispa itellekki sama

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      382
      899
    2. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      102
      875
    3. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      195
      687
    4. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      80
      670
    5. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      66
      637
    6. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      50
      635
    7. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      35
      614
    8. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      38
      609
    9. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      62
      606
    10. Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla

      Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei
      Kemijärvi
      48
      567
    Aihe