SYM Jet SportX 50 SR

Symin sivulla olevassa kuvassa en saa selkoa, minkälainen on se ihmeen rekisterinpidike muovi juttu.

Onko se kaikissa yhtä saatanan ruma kuin tässä kuvassa, jonka löysin:
http://www1.picturepush.com/photo/a/3688729/oimg/SYM-Jet-Sport-X-50SR/SYM-2.jpg

kts
2411
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

HEI SYMistä vielä kysymys!!


Onko Jet sportx 50 sr ja s:llä jotain eroa, tai siis onko ne kaks eri mallia? :D

Äänestä

Pois vaan takalippa ja ajele sitten selkä kurassa, on tosi mageeta...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sasdsdsssss kirjoitti:

Symin sivulla olevassa kuvassa en saa selkoa, minkälainen on se ihmeen rekisterinpidike muovi juttu.

Onko se kaikissa yhtä saatanan ruma kuin tässä kuvassa, jonka löysin:
http://www1.picturepush.com/photo/a/3688729/oimg/SYM-Jet-Sport-X-50SR/SYM-2.jpg

kts

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu