SAVUAAA AHKERASTI TÄÄLLÄ. Tonkat säretään, mutta pillit otetaan mukaan. Pullot voi knstaapeli rikkoa tuohon nuotion viereen. Teidäthä minä tunnenkin mutta oletko sinä Sulo Kokki?
Voe helekatti että kuusenperse
!?!???!
2
118
Vastaukset
- Kuka on kokkina :D
minä en ainakaan tai joudutte syömään kananmunankuoria munakkaalla ;)
kohta nähdään, kyllä mä kestän kyllä mä kestän vaikka mun sydämeni on mies laittanut tuusan nuuskaksi ja elämä asettaa pienoisia koitinkiviä.....mä tiedän sun olevan... ystäväni?
http://www.youtube.com/watch?v=BkmgsksTT4A- Suloite
Mitteepä tätä ennee keittämmää. Tämähä o vala miiksi jo keitettyy. Hehheh.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse33656SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1933579Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1283310Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713281Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit202156Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv251748- 271456
- 321441
- 861335
- 151293