En sua enää

Mutta hyvää yötä kuitenkin.
http://www.youtube.com/watch?v=b5bTYSjYg_0
6223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Yötä.

Äänestä

Niin kai se pitäisi kadotta itsekkin.

Äänestä

Sinä et ehkä löydä minua täältä, mutta minä löydän sinut.

Äänestä
  • Miksi näin?

    Äänestä

  • Olet siis teletappi tai kurkistelet kristallipalloon? Tai hän käyttää jotain nimimerkkiä?

    Äänestä

Aijaa,no harmi,minäkö luulin,että aina se oot sinä ollu,kuka on viesteihini vastannu,olen aina ollu ihan taivaassa koko päivän

Äänestä

Kommentoi aloitusta


löydä täältä, kirjoitti:

Mutta hyvää yötä kuitenkin.
http://www.youtube.com/watch?v=b5bTYSjYg_0

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu