Kyllähän minä sinusta haaveilin. Olisinut halunnut että olisit ollut läsnä elämässni.
Sinä et sitä halunnut mutta et myöskään kertonut suoraan. Aikaa on kulunut aika paljon. Olen ollut kärsivällinen,itkenyt paljon ja toivonut aina että jonain päivänä mahtuisin maailmaasi. Näin ei koskaan tapahtunut.
Pikkuhiljaa alan uskomaan ettet sinä oikeasti halua minusta mitään muuta kuin kaveria. Onhan tässä tullut esiin joitain asioita jotka eivät ole kauniita ja kivoja.
Valitettavasti. Minulla on ollut usein paha mieli. Ei sille mitään voi. Ihan kaikkea en pysty kestämään minäkään, jossain vaiheessa alkoi sattumaan liikaa.
Sinusta haaveilin
2
158
Vastaukset
- ++++++
On ihmisiä jotka herättävät tunteita ja joitakin ihmisiä käsitetään väärin, koska ovat
yltiöpäisen sosiaalisia ja avarakatseisia. Ja täällähän kaikki maailman murheet korjaantuu. Terve ihminenkin täällä sekoaa. Ennen kävin monta kertaa päivässä.
Nykyään en edes joka päivä. Varmaan siksi koska on pitkä aika kun menetin symppisihmisen. Kaikki haalenee ajan kanssa. Nyt kevätkin on jo iloa täynnä. En olisi uskonut, että selviäisin kaikesta. - ++
Tietysti sitä tulee tänne kun irl asiat eivät etene. Miettii mistä voisi olla kyse ja jos saa täältä vahvistuksia asioille niin siitä kaikki johtuu. Eihän näitä palstakirjoituksia tulisi luettua jos kaikki olisi mennyt mukavasti irl, mutta kun mitään ei tapahtunut niin siksi näin.
Kyllä täältä voi saada myös vastauksia omille aavistuksilleen, syitä siihen miksi se toinen ei halunnut päästää lähelle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1016259
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h814839Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1003101Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p302932Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262165Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191546Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3371111Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?921110Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311036- 48804