suzuki rgv 250

Onko kellää kokemuksia kyseisestä pyörästä vm.90-95?
1193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hauska ajaa ja kulkee, mutta vaan jos osaa sillä ajaa. Kierroksia saa pitää reippaasti ja ala kierroksilla ei lainkaan vääntöä. Korjailla saa niin kuin 2-tahtisia nyt yleensäkin. Radalla ei jää kyllä jalkoihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lucky strike kirjoitti:

Onko kellää kokemuksia kyseisestä pyörästä vm.90-95?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu