Onko Kajaanissa tummaa eksoottista kaunotarta seuraksi?
Ulkomaalainen tai romaninainen kiehtoisi
Ulkomaalainen tai romaninainen kiehtoisi
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
sieltä kadun vierustalta joku romanialainen sulle löytyne.
Huuhkajanvaarasta vois löytyä...
tiedätkö sieltä sellaista
hyi saatana, likainen oksettava romani. Ne pitäisi kaikki palauttaa vaikka jonnekin itä-eurooppaan....vitun loispaskat. Mistä niille on annettu lähdöt kun yhtäkkkiä yksi suku on muuttanut Kajaaniin. Ruotsin kilvissä olevilla autoilla ajellaan. Pitänee ilmoitella Tullille. Nostelevat vissiin tukiaisia nyt sitten molemmissa maissa.
meni jotakin ohi, ja pahasti!
Siis ROMANIALAINEN, ei ROMAANI!
Mistä nuo tampiot tänne lehahtaa, tai no, nehän on kasvanu ihan itestään, ei mitään kasvatusta saaneet, niin tuossa on tulos!
Kyllä sitä ollaan taas rasisteja, vaikka mustilaiset , mamut ja muut muukalaiset hakkaa teidät mennen tullen.
romani on se ihminen ja romaania luetaan jos osataan.
hahahah mikä ääliö taas
Romaania luetaan, romania tuetaan sossun rahalla. Kumpikaan niistä ei kuitenkaan täytä ihmisen määritelmää! Ja vaikka miten hienostellaan niin mustalainen on mustalainen, vaikka kukkahatut miten kovaa muuta väittää!
Onko afrikannaisia vapaana Kajaanissa?
kait teille ukoille joku löytyy, kun vaan jaksatte maksaa, älkää riidelkö ; )
aina on naisia , jotka pimpsaa jakaa, ja ottaa rahaa....jos, et muuta keksi, käy hieronnassa , kait siellä hieronnan saa, en tiijä saako " käteistä " ; )
alkuperäisessä tekstissä luki ; )
romaninainen ?
tunnetko naisseuraa?
onko kajaanissa kiihkeitä mustalaisnaisia