EI UFOihin voi uskoa,koska UFOt ei ole uskon asia,UFOt täytyy ymmärrtää eli olla oikeaa värähtelyä!Sitten kun olette OIKEAA ENERGIAVÄRÄHTELYÄ niin tulkaa sitten uudestaan selitteleen asioita ns.UFOISTA!Me ollaan KAIKKI niitä ALIENEITA koska me kaikki ollaan H.E.N.K.I.O.E.N.T.O.J.A jotka teeskentelee olevansa ihmisiä!Tajuatteko minkälaista LEIKKIÄ/HARHAA te pidätte totuutenanne HAH HAH HAA!Lapset tajuaa koska ne on viimeksi tullut sieltä mihkä me KAIKKI ollaan menossa,eli lapset on VANHEMPIA ja VANHEMMAT LAPSIA!!
Te voitte vääntää ja ronklata näistä asioista ja pitää harhaa totuutena,mutta lupaan teille että jokainen tulee vielä syömään sanansa tästä harhaopista mitä meille syötetään piiloaivomanipulaation avulla!
Täällä "aikuiset"juoksee muna pystyssä/pillut märkänä rahan perässä ja luulee että meidät on luotu kamppaileen jostain!HÄVETKÄÄ URPÅT!
Ei ne "UFOT" tule ihmisen luo,vaan ihmisen pitää mennä ufojen luo.Siis täytyy löytää reitti vasemmasta aivolohkosta(ego) oikeaan aivolohkoon(tunne)!
Kyllä te sen sitten jokainen löydätte muodossa tai toisessa,mutta ABSOLUUTTINEN TOTUUS on että ollaan menossa KUUta päin ja KOWAA!!!!!!!
MUISTIN VIRKISTÄMISEKSI!
3D vAmMaNeN
2
80
Vastaukset
- p8yfgo7yf7
Mikä värähtele? Miten värähtelee? Mikä on oikea värähtelytaso?
- hertsileijaa
Mutsinne värähtelee 27 546 Hz... ette vaan quule sitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1802653Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1051111- 64911
- 65869
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20780Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait233779Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka277754Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88749Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22698