Kohtalotovereita/JKL

Jos haluaisit vaihtaa ajatuksia masennuksesta niin voisit kirjoittaa minulle sähköpostia. Olen kohta 28-vuotis, masennuksen kanssa kamppaileva nainen. Vertaistuki voisi auttaa meitä molempia=) [email protected]
188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Moikka! Täällä yksi taistelija mies Jyväskylästä. Onko muita sairauksia taustalla kuin pelkästään
masennus?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miukumauku.......... kirjoitti:

Jos haluaisit vaihtaa ajatuksia masennuksesta niin voisit kirjoittaa minulle sähköpostia. Olen kohta 28-vuotis, masennuksen kanssa kamppaileva nainen. Vertaistuki voisi auttaa meitä molempia=) [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu