mies

mitä parempaa tekemistä sulla on tänään :)?
8150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Jos naiselta kysyisit, paljonkin. Toivottavasti myös miehillä.

Äänestä

kuinka monelle olet reikääsi jakanut ?

Äänestä
  • 10 henkilöä on nähnyt reikäni,ja 100 on pannu sitä

    Äänestä

mä meen salille. Tohon lähelle. Sitten itken unen klo 22 joka tulee aina ja sikeä.

Äänestä

Eipä mittään tässä,haluaisitko tulla kylään??

Äänestä
  • Ja osoite oli? Nyt ei auta ruoho eikä aerobik.

    Äänestä

Haravointia ja veneen paikkausta.

Äänestä

Vois tuota pilkkua vähän... Mutta tämä olisi liian asiaton vastaus. Vastataan että nukumista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


, kirjoitti:

mitä parempaa tekemistä sulla on tänään :)?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu