Olen pitkään ihmetellyt, että miksi nivushiki haisee juustonaksuille ja perseen sekoitukselle. Eli mistä tämä perseen haju yhdistyy siihen juustonaksun hajuun ?
Olen itse hyvin riippuvainen tästä hajusta ja tästä syystä raavin pallejani aika usein ja haistelen tuota hajua päivittäin. Teen sitä myös työpaikallani.
Miksi nivushiki haisee juustonaksulle & perseelle?
21
1826
Vastaukset
- nuuh! Yök!
juu ja huomattu on!
...voisit joskus ittes pestä, naapurin kapinen pesemätön koirakin haisee paremmalta, kuin sä.. - 17
ja tekö olette,raahen homoja kun nuin tiedätte toisten alapään hajut,hyviä hajuja
- kulkusten hajusta
naisetki tykkää.
Sano kunnon kepulainen .- Anonyymi
Naisoot tykkää Miun napatöystästä ja smegmasta.huutelin pattijoelle keskustassa onko Jeesus täällä.ei ollut Jeesus Pattijoen keskustaajama saa voi että kun harmitti mutta onneksi väänsin kauhean pierun ja Pattijoen keskusta hiljeni kerään napanöyhtää ja postimerkkejä.
- 31
homothei,pidettäiskö paskanajotalkoot viikonloppuna
- Viirvehka1
Jo jumalauta on sikamaista sakkia. Käykää pesulla ja ennenkaikkea mielenterveystoimistolla kertomassa traumoistanne.
On näköjään asiat hyvin pahasti.- Anonyymi
Vwrpaan välit siinäpä aromia, kuin oikein päivän nöyhtää kaivelee varpaan väistä vieden sitä sormenna nenän eteen. On sitä tutustunut kaukaisempiin ystäviin varpaisiin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vwrpaan välit siinäpä aromia, kuin oikein päivän nöyhtää kaivelee varpaan väistä vieden sitä sormenna nenän eteen. On sitä tutustunut kaukaisempiin ystäviin varpaisiin.
Tiiäkkö ihan oikeasti, spermassa on paljon vitamiinejä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tiiäkkö ihan oikeasti, spermassa on paljon vitamiinejä.
Joo vitamiinia on ja sperma kahvee on hyvää kun ensin runkkaa ajettavan ruohonleikkurin alla pattijoelle.
- Anonyymi
Äitilläs oli asiat pahasti kun sinut sai ja myös suvullas haisee nivushikikakka.
- 27
mun mielestä paskamaista sakkia
- Cuntie
Haista V i t t u
- Anonyymi
Sulla ei vissiin tuu lämmin vesi seinästä? Asut 1700-luvulla ja 3 km kävely järvelle josta kannat saunanlämmitysveden? Olet vaan likapesä. Itse valittu.
- Anonyymi
Luonnonmelatoniini + hulluruoho antaa samoja nukkumisen oireita.
- Anonyymi
Haistele sää vaan sitä ommaa nivushikeäs kun oot ensin sormilla kaivanu.
- Anonyymi
Tuu haistaa minun smegmaa kun seuraava kaupunginvaltuuston kokous on niin voimme taistella smegmaa toistemme samalla kun valtuutetut puhuvat paskaa ja kaivavat nokkaa.
- Anonyymi
Anttilatkin käy kakalla ja Anttiloista tulee Anttilan kakkaa. Yt. Anttila
- Anonyymi
Mulla se haisee muovimatto liimalle. Ei nyt niin väkevänä mutta se siitä tulee mieleen.
- Anonyymi
Minun nivushiki haisee kuin pattijokisen lestaukon smegma ja joka siirtänyt kaiken kylältä kun sujuva ovat noin haisoo mutta seisoo myös.
- Anonyymi
Ihanaa kun joulu kolkuttaa ja nivushiki odottaa nivusessa.joulun sitten raavin nivusta enkä muista mittään Jeesuksen höpöjä.jos Jeesus nasaretti käveli vetten päällä niin minäpä kävelen smegma nivusjutskan ja napanöyhdän alla.näin on olen mestari nivushiki.käyn kiertueella pattijoella ja Siikajoella raapiin napanöyhtää.ostakaa tiketti heti.
- Anonyymi
Kohta olen kuuluisa muusikko ja teen nivushiki albumin jossa kuulemme kunnon hajua.pääsen telkkariin vain elämää ohjelmaan mutten mene kun se on paskaa.räppiversio olipa kakkaava Pattijoen smegmapää tulee kesäksi Pattijoki päivillä.jalkahiki on kohde seuraava ja lestan jalka ei vipata.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1421840
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir274951- 35828
Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.78777Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31729Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta10682Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?44661Helppo selvittää onko oma täällä
Laittaa yhden selvän kysymyksen ja jos kukaan ei osaa vastata, niin oikea ei ole täällä. Saa käyttää vapaasti hyödykse48646- 43620
Mun veikkaus
On se, että jos/kun tavataan ja aletaan juttelemaan, tajutaan, että ollaan jotain muuta kuin kuviteltiin. Ja kupla puhke53612