Vappuaaaaaaaaa...

Eurosamara

Tänään moni jää Vappuvapaalle,ja aloittaa Vappuun valmistautumisen. Muistetaan, et koittaa se arki vapunkin jälkeen. Siis,jos otetaan,otetaan myös kuski,eli taksi.
Mukavaa Vappua kaikille.!

5

267

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kokoomus-Leipäjonot

      Vappulada on pönäkkä ja punainen ja ahne kokoomus-Lahtari pelkää vappuladaa !

    • Ladafever

      Veli hyvä ... kiitos muistutuksesta mutta perinteiselle Ladakuljettajalle tuskin viina maistuu. Osaamme juhlia nykyään selvänä ja täynnä sitä riemua, jonka Wappu meille vain suoda voi. Uskonkin että muistutuksesi kohdistui ennenminkin länsikatiskojen alati kasvavaan vastuuttomien ihmispoloisten joukkoon. Hauskaa Wappua myös kaikille sankari Ladamiehille ja naisille !!!

    • K28

      Mukavaa ja hauskaa Vappua kaikille minunkin puolesta.

    • Rikas ei jaa

      Länsiautojen orjuuttamat, osamaksu velalliset ja kallis-huolto nöyryytetyt kansalaiset medbörgare, tunnette kaiken romahtavan kun kalliin länsiauton maksut lankevat.
      KokomusJuutalaismainen rahanvaihtajen ja muiden keinottelijoifen parvi piirittää länsiautoilijaa. Kalliit maksut verot, huollot vievät yöunen ja potenssin.
      Mutta unohtakaa edellä mainitut ongelmanne edes vapuksi. Olkaa murehtimatta kuin taivaan lintuset. Sillä köyhän kansan vallankumouu voi tulla ja tuloa ja työtä joudutaan jakamaan aivan oikeasti ! Se on tietysti rikkaalle 10 % haitaa, mutta 90 % kansalle etu !
      Sisi nyt te 10% liian ahneet possut, vitetäkää vappua, se voi olla ahneille viimeisiä !

    • Ladisti.

      Neljättä päivää juopotellessa alkaa jo kunnon ladistinkin juomakunto pettää mutta eiköhän tässä pari päivää vielä kiljutella.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 176
      1912
    2. Onko kaivattusi seksipommi?

      Minun kaivattuni on😅😍
      Ikävä
      91
      1382
    3. Hyvää yötä kivalle miehelle!

      Samasta kylästä! 😊
      Ikävä
      114
      993
    4. Realistisesti

      Miten toivoisit, että asiat etenisivät hänen kanssaan? Kuka tekisi mitä?
      Ikävä
      98
      881
    5. Olen osastolla

      Henkisesti olen aivan rikki siitä mitä olen tehnyt. Lisäksi olen vakavasti sairas. Verikokeet kertoo sen.
      Ikävä
      66
      736
    6. Oletkohan tajunnut mitä olen päättänyt

      En tule koskaan, ikinä, sanomaan sinulle mitään, ei tervehtimistä, ei aloitetta, ei katsetta, ei mitään, koska et ole si
      Ikävä
      41
      649
    7. Minkälaista ajattelisit elämänne olevan

      jos olisit kaivattusi kanssa yhdessä?
      Ikävä
      61
      642
    8. millaiset hiukset

      kaivatullasi on? :)
      Ikävä
      29
      572
    9. Sinulle nainen

      Koitan vihdoin jättäytyä täältä pois. Taas koko illan tänne tullut vain jotain pilkkaus viestejä, ei jaksa tuollaista. M
      Ikävä
      75
      555
    10. Miksi et edistä asiaa...

      Kaivattusi suhteen??
      Ikävä
      43
      550
    Aihe