Hammaslääkärille odottaessani selailin lehtiä ja huomasin mainoksen virtsankarkailusuojasta. Mainos oli todella kiinnostava, teki mieli tutustua siihen tarkemmin mutta tuntui nololle tutkia sivua. Silloin sain selville että aikuisille on olemassa virtsankarkailusuojia ja osa niistä oli vaipan näköisiä. Hämmennyin asiasta niin etten huomannut edes katsoa missä lehdessä mainos oli. Olisin halunnut päästä lukemaan kyseistä lehteä myöhemminkin paremmassa rauhassa. Kävin kirjastossa selailemassa lehtiä ja etsimässä vaippamainoksia. ET lehdestä löytyi vaippamainos, muistin että mummolassa olen kyseisen lehden nähnyt. Vaippojen hankinta alkoi kiinnostaa, olin asunut omassa asunnossa muutamia kuukausia ja nyt olisi kerrankin mahdollisuus olla vaippa päällä rauhassa. Kiinnostus vaippoihin alkoi herätä uudelleen.
Huomasin että normaalissa kaupassakin myydään virtsankarkailusuojia. En kehdannut tutkia pakkauksia tarkemmin, mutta tunnistin pakkaukset ET lehdessä näkemiini Tena suojiin. Olisi ollut noloa ostaa suojia kaupasta missä on mahdollisuus törmätä tuttuihin. En uskaltanut ostaa vaippoja ja jouduin vain fantasioimaan niistä. Mieli olisi tehnyt valtavasti päästä jälleen kokeilemaan miltä vaippa tuntuikaan päällä.
Setäni oli sairaalassa ja menin katsomaan häntä. Vierailun päätteeksi päätin käydä sairaalassa vessassa. Hämmästykseni oli suuri kun huomasin että siellä oli telineessä puhtaita vaippoja. Menin täysin paniikkiin. Mieli teki ottaa vaippa pinosta ja pistää se päälle, järki kielsi koskemasta. Minulla oli mukana laukku ja enempää ajattelematta otin yhden vaipan ja pistin sen laukkuun. Kauhun sekaisin tuntein lähdin sairaalasta ja matka kotiin meni sekavissa tunteissa. Vaippa suorastaan poltteli laukussa ja se piti saada nopeasti pois. Vaipan ottaminen alkoi tuntua täysin järjettömälle teolle, nolotti.
Kotona vaippaa piti päästä tutkimaan rauhassa. Nyt oli mahtavaa asua yksin omassa asunnossa. Sain heti tutustua löytööni ja puinkin vaipan päälle. Oli kulunut pitkä aika kun olin edellisen kerran pitänyt vaippaa päällä. Nyt en silti osannut nauttia tunteesta, olin liian kauhuissani tai sekaisin tapahtuneesta. Otin pian vaipan pois ja pistin sen piiloon myöhempää käyttöä varten.
Tästä alkoi joka iltainen vaipan pitäminen. Aloin nauttia vaipan tunteesta enemmän ja enemmän. En edes ajatellut pissata vaippaan, minulla oli vain se yksi vaippa ja en halunnut sotkea sitä. Paitsi että vaipan pitäminen päättyi yleensä aina orgasmiin ja hiljalleen vaippa alkoi olla vuodosta likainen. Vaipan kanssa en voinut olla sormeilematta itseä.
Setä oli päässyt sairaalasta jo aikoja sitten, ei ollut mitään oikeaa asiaa mennä käymään sairaalassa. Silti teki mieli mennä katsomaan oliko siellä vessassa vaippoja joita pystyisi ottamaan. Vaikka tiesin, ettei niitä saisi varastaa, niin se oli helpompi konsti kun mennä kaupasta ostamaan. Yhden koulupäivän jälkeen menin sairaalaan kävelemään käytäviä. Ei seillä ollut ikinä kukaan kysellyt mitään kun oli jotain tuttavaa käynyt katsomassa niin miksi nytkään. Menin potilas osastolle ja vessaan. Olin tietysti varautunut sopivalla laukulla ja onnekseni siinäkin vessassa oli vaippoja. Otin kolme vaippaa laukkuun ja pyrin pitämään itseni rauhallisena. Rauhallisesti lähdin poistumaan sairaalasta vaikka jännitys oli huipussaan. Kukaan ei vaikuttanut kiinnittävän minuun mitään huomiota ja onnistuin pääsemään ulos ja kotiin. Oli mieletön fiilis saada lisää puhtaita vaippoja.
Oli aika yleistä että kun tulin kotiin, laitoin itselleni vaipan ja siihen päälle sopivat kotivaatteet. Jos joku soitti ovikelloa, niin sain vaipan hetkessä pois päältä ja piiloon. Muutaman kerran tällainen yllätys tuli ja silloin olin aika poissaoleva kavereiden suhteen. Jotenkin oli vaikea säikähdyksen jälkeen palata normaaliin kanssakäymiseen ja keskustella järkeviä. Kenellekään en uskaltanut edes vihjaista mieltymyksestä.
Uuden poikaystävän kanssa seurustelun aloittaminen teki taas katkoksen vaippojen käyttöön. En uskaltanut mainita hänellekään mitään vaipoista. Ne piti piilottaa paremmin ja kiinnostus laski pitää vaippaa kotona. Ehkä tuli muuta ajateltavaa ja seksiäkin sai normaalimmalla tavalla. Kun oltiin poikaystävän kanssa pitempään tapaamatta, niin silloin saatoin kaivaa vaipan piilosta ja nauttia sen tunteesta yksin ja rauhassa. Vaipan pitäminen sai aina seksuaalisen kiihottumisen heräämään ja orgasmin saaminen helpottui.
Yksin kotona
1
5357
Vastaukset
- vellihousu
uuh,
vauvan vaippahousu -haulla osuin tänne.
Enpä olis osannu aatella että tämä vaippafetissikin on näin yleistä.
Voi niitä aikoja kun naisten kuukautisuojat olivat vielä vaippamaisia. Nykyään kaikki on niitä ohkaisia, plääh. Yhden yökäyttöön tarkoitetun siteen oon löytänyt joka t-u-n-t-u-u ...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1892704Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061132- 94989
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait241826Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka288791Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies90785Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22718