No.. teidän iät ?
36 / 40
Tai niin, riippuu siitä mihin aikaan vuodesta hän on syntynyt. Sitä en tiedä.
Enkä kerro kumpi on kumman;)
36 / 40
Tai niin, riippuu siitä mihin aikaan vuodesta hän on syntynyt. Sitä en tiedä.
Enkä kerro kumpi on kumman;)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
http://www.testimaa.com/testi.php?t=age
Henkinen ikäni on 21:)
kaikille saman iän? mulla myös 21
Tai sitten ollaan vaan samalla aaltopituudella:D
mul oli 2v
38-39 /42
Täsmää. Kengännumerot?
Yhdessä oltaisiin 66 vuotta
Mä oon 20 ja risat, tosin noita risoja on enemmän..hihhih! Mut ei se mitään, elämä on ihanaa, kun on nähnyt jo kaiken ja mikään ei ole enää mitään..olen siis saavuttanut jo eläessäni Valaistumisen/Nirvanan..Se On Kaikkien Uskontojen ja Maailmankatsomusten tarkoitus maailmallisessa tarkoituksessa, Henkinen ja Hengellinen Valaistuminen eli Jumalan=Rakkauden löytäminen..että näin..Yksinkertaisuus on Neroutta. : )
...ookkona nyt sitten kuitenkaan vielä ihan kaiken nähny...en mitenkään halua uskoasi madaltaa ja rakkautesi suuremmoisuutta pienentää, mut miten jotenkin tuntuu että jotain on vielä näkemättä tai kokematta tai kuinka sen sitten haluaakaan nähdä...sano minun vielä joskus sanoneeni sitten joskus kun vielä sitä jotain uutta näkemistä tai kokemista tulee, että olihan sitä sittenkin.
Tämä on se pahin vuori tai kuoppa. Enkä edes tiedä tarkalleen, kuinka iso ero on. On Yksi tieto, mutta epäilyksiä sen suhteen. Toinen kuoppa ei ole iso, kolmas kuoppa on tosi iso myös, mutta ikä on kaikkein pahin. Tosiasioita ei pitäisi kieltää.
Siitä huolimatta, tässä on jotain niin kummallisen vahvaa, että tuntuu, että olen unessa koko ajan tai sitten olin unessa ennen kuin tapasin hänet ;-). Toivottavasti voin jotenkin saada hänet elämääni ts. pitää hänet elämässäni.
Kirjoititpa osuvasti: tuntuu kuin olisi unessa koko ajan, tai vaihtoehtoisesti elin unessa ennen hänen tapaamista - just noin :)
Noi on osuvasti minun ja HÄNEN ikäluokat!:-))
Kirjoititpa tosi osuvasti:))))))))))))))))))))))))))))))
37/22
mäkään en paljasta, että kumpi on kumman ;p
mutta molemmat ollahan vesimiähiä..:D
Mun henkinen ikä on aina ollut 50 eteenpäin eli ikinuoren vastakohta...
Toivoin jo nuorena et olisin pian vanha, onneksi mennyt aika ei palaa.
24 ja henkinen 31 oops