Jos jotain kiinnostaa lukee subunisti(e)n elämästä ni narkkarirakkautta.blogspot.com on oikee osoite :D
Narkkarin blogi..
nappi87
61174
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
voitko antaa sähköpostiosoitteen tai jonkin mihin vois kirjoittaa yksityisesti?
Mä yritän saada tonne blogiin yksityisviestihomman käyttöön mut oon niin kädetön... Venaan jospa joku kertois mulle miten se onnistuu :D
mulla myös blogi. pääaine piri
http://elpun-blogi.blogspot.com/
Ei ole blogia enää missään, uusi elämäkö alkanut?
narkkia ei näemmä enää kiinnosta narkittelunsa mainostaminen.ainoastaan kaman vetäminen kiinnostaa.
No mitä te sitten kuvittelette? Että huumeet jää jonkun blogin takia?
Kukaan tuskin haluaa mainostaa "narkkaamistaan" (jännä, kuinka monella tavalla tämänkin sanan voi ajatella), kyllä se tehdään mahdollisimman hiljaa maan alla. Paitsi jos on tyhmä.
"Narkkiblogi" sinällään on hieno ajatus, on joku paikka mihin voi purkaa ajatuksiaan melko vapaasti, helpottaa omaa oloa. Jos vain pitää järjen mukana, eikä taasen ole tyhmä, kukaan ei ikinä saa tietää kirjoittajan henkilöllisyyttä. Voin kuvitella, että se olisi myös lukijalle antoisaa luettavaa. En sano, että siitä tarvitsee pitää, mutta kyllä se varmasti muuttaa ajattelutapaa. Ei kaikki ole niin mustavalkoista. Keskittykää ihmiset omiin asioihinne, älkää olko ensimmäisenä tuomitsemassa muita. Jokainen meistä elää elämänsä parhaaksi katsomallaan tavalla. Ei “narkkari” automaattisesti ole paha ihminen.
Ja jos narkkarista (sillä tavoin kuin minä narkkarin käsitän) tosiaan on kyse, niin kyllä se kaman vetäminen nimenomaan kiinnostaa, ei siinä ehdi mitään blogia säännöllisesti kirjoittaa. Eli ei ihme jos kyseinen blogi on ehtinyt jo kadota.
Ja ei, en siis ole aloittaja.
Ei mikään hassumpi ajatus oikeastaan aloittaa oma "narkkiblogi". Jospa se vaikka herättäisi ihmisiä. Koen olevani aivan normaali yhteiskunnan jäsen. Käyn töissä, maksan veroni, vietän aikaa perheeni ja ystävieni kanssa. Ja toisaalta - milloin on viimeksi ollut päivä ilman jonkin asteisia huumeita?