Samsung galaxy ministäni lähtee itsestään saldoa

Eli yläpuolelta siis huomaatte. Kännykässästäni lähtee itsestään saldoa, vaikka en lähettelisi tekstareita tai muutakaan semmoista joka tavallisesti sitä kuluttaisi?
Minulla ei ole nettiliittymää vaan saunalahden prepaid liittymä.
283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

..mun nokia kumisaappaani lähtee itsestään omille sfääreille, vaikkei mulla olekkaan kumisaappaita... outoa..?

Äänestä

Oi minun kultani missä olet,sinua etsin todella !!!: :-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heeeelp kirjoitti:

Eli yläpuolelta siis huomaatte. Kännykässästäni lähtee itsestään saldoa, vaikka en lähettelisi tekstareita tai muutakaan semmoista joka tavallisesti sitä kuluttaisi?
Minulla ei ole nettiliittymää vaan saunalahden prepaid liittymä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu