http://www.iltalehti.fi/digi/2012041815468594_du.shtml
Se on enemmänkin pysyvä käytäntö!
Tätä ongelmaa ei linuxilla ole!
6
161
Vastaukset
- yrittikö joku
epätoivoinen sinne uusimmalla tuputuksella kirjautua ?
- qetuoö
"Anttilan mukaan kirjautumisongelman sai korjattua tyhjentämällä selaimen välimuistin ja käynnistämällä selaimen uudelleen"
On tietysti liian vaikeaa joillekkin.- Ihanista ihanin WIn
Koski vain Windowseja. Ubutubuilla ei mitenkään mahdollista!
- Ah, niin ihana Win
Kyllä ne kaikki hihhulit yrittää sinne aina vaan uudelleen - jos vaikka ihme olisi tapahtunut - mutta kun ei niin ei!
- Onneksi on Windows!
Jopa XP:llä onnistuu - yli kymmenen vuotta vanhalla käyttöjärjestelmällä!
http://fi.wikipedia.org/wiki/Windows_XP - Jaa-a.
Onnistuisikohan se yli kymmenen vuotta vanhalla ubutubulla? Mitenhän se on?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1431444
- 104911
- 75723
- 51625
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa15563ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40494Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153461Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..36441- 26409
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;185402