Kiihottaako naapuri?

Kaunis naapuri

Rehellisesti, miehet! Oletteko koskaan katsoneet naapurin naista sillä silmällä? Oletteko tyydyttäneet itseänne ajatellen naapuria? Onkohan yleistä että naapurin nainen saa miehen ajattelemaan tuhmia?

11

1683

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • reyttre

      Totta helvetissä? Itse viimeksi tänään katselin naapuruston koiraa ulkoiluttavaa miestä sillä mielellä. Miksi mennä merta edemmäs panee.

    • itsekkin olen katsellut ja katselen naapuri naisia sillä silmällä vaikka ovatkin varattuja mutta yksi naapurini on jo ottanut minulta suihin kolme kertaa ja neljättä odotellessa...niitä on kasi jotka haluaisin kellistää sängyn puolelle mutta katotaan mitä aika näyttää...itse olen 22 v ja naapurini ovat 30-45 ja se ei haittaa jos jostain pk seudulta löytyy tuohon ikä harrukkaan haluavia opettajattaria peti puuhiin taikka muihin eroottisiin opetuksiin niin kirjoittakaa tänne niin otetaan yhteyttä...
      olenko sairas vaiko normaali?
      p.s kaunis naapuri ota sinäkin yhteyttä

    • Mahamutaja lapsukain
    • Naapurinpoika

      Rehellisesti, monta kertaa :)
      Naapurin rouvaa katselee mielellään etenkin kesällä. Viimeksi viime viikonloppuna tumputtelin ikkunan takana kun kireepuseroinen naapurin ihanuus haravoi pihaansa. Itse toivoin tietysti pääseväni hänen lemmenpuutarhalleen... :)

    • m55

      minä runkkasin jo 15v ikkunassa naapurin rouville,eikä tahti ole muuttunu

    • 2 kk pantiin

      Muuttaessani 20 vuotta sitten nykyiseen asuntooni, niin ensitöikseni nussin naapurin rouvaa hullun lailla 2 kuukautta, sitten romanssi väsähti. Huomaan välillä, että rouva tekee pieniä vihjauksia suuntaani, mutta en enää välitä. Oli muuten kova naimaan, jopa 7-8 kertaa päivässä. Itse en lauennut joka kerta, rouva sai orkut joka kerta.

    • Tympääntynyt.

      En todellakaan, minun naapurissa asusuvat naiset ovat helvetin lihavia todellisia lässyköitä, myös mustalaisia paljon sekä muita mustia, kyllä siinä halut katoaa kun heitä joutuu katsomaan, muutakaan ei voi kun samassa pihapiirissä ollaan. Olen etsinyt sitkeästi asuntoa muualta.

    • kiihotun....

      kyllä kiihottaa kummasti kun,naapurin elsa potkuttelee pyörillä varustetulla potkukelkalla,helmat hulmuten,suonikohjut vilkkuen.

    • yumyum

      Naapurin komea mies kiihottaa...

    • milfhunter555

      Naapurin nainen ottaa juuri aurinkoa voisi ikkunaan mennä tyydyttelemään

    • Monet kerrat olen katsellut naapurin naisia ja tumputellut... tottakai ne naapurin seksikkäät naiset kiihottaa...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mietit juuri nyt?

      🤔
      Ikävä
      89
      1027
    2. Aurinkoni...

      On ikävä sua ❤️
      Ikävä
      55
      722
    3. Huonoja uutisia-nyt lähtee höyrylaivat

      https://www.ita-savo.fi/ Konkurssiin meni tämäkin yritys. Raja kiinni ja venäläiset turistit puuttuvat. Täällä menee pe
      Savonlinna
      35
      604
    4. Ei näytä hyvältä

      Kyllä nyt Ähtäriä viedään vesikelkalla. Neuvotteliat untuvikkoja kaikki. Mikko tietty tapansa mukaan loikki puheenjohtaj
      Ähtäri
      39
      546
    5. On ikävä sua

      Muru.
      Ikävä
      31
      469
    6. Älä itke rakas.

      Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...
      Ikävä
      48
      468
    7. Ilahtuisin jos laittaisit viestin

      Mutta et niin tee 😔 sillä sun mielestä on mun vuoro.
      Ikävä
      34
      447
    8. Jos vielä toivot...mies...

      Saisinpa jonkun merkin sinulta, jos vielä odotat 📝➡️📱 Rohkeus on mennyt jos seurustelet vaikka nykyisin. En halua häi
      Ikävä
      41
      439
    9. Olet hurmaava

      Olet paras mies, joka on tullut vastaan. Sinussa on jotakin, mitä muissa ei ole. En vaan tiedä, mikä on oikein sinun su
      Ikävä
      14
      421
    10. Dina on valittu virkaan Rovaniemelle

      Kemijärven kaupunginjohtaja on pyrkinyt pois Kemijärveltä ja näyttää että näin tulee käymään.
      Kemijärvi
      25
      418
    Aihe