Kaiuttimet sierraan

Onko jollakin tietoo miten sais hyvin laitettuu 6x9" kaiuttimet hattuhyllyl porrasperä malliseen sierraan.
2224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sahaa siihen hattuhyllyyn reikä ja laita kajari kii.

Äänestä

Tee jostaki levystä sellanen pala joka sopii siihen syvennyksen päälle sillai tiukasti ja sitte siihen vaan aukot niille, voi olla aika kova homma saara se levy sopimaan siihen päälle ku ne reunat on pyöreitä ja kaarevia. En oo itte näin tehny mutta näin yhres sierran jossa oli tehty näin ja oli ihan siisti. Jos teköö reijät siihen peltiin nii tuloo kaijuttimet kyllä aika lähelle toisiaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suunnintteleva kirjoitti:

Onko jollakin tietoo miten sais hyvin laitettuu 6x9" kaiuttimet hattuhyllyl porrasperä malliseen sierraan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu