Teinien bemari lipesi Hannikaisenkadulla

AmisPellet Asialla

14

474

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Bmw riittää

      Bmw oli oikein spoilerit varmasti yksi äänenvaimennin pois.Kovasti säästetty saanut Bmw ostettua.

    • LOL

      Ompa muuten harvinaisen pellen näköinen pirssi.

    • ilmanpilaajatakana

      Onkohan tuossa ollut myös teinien suosima "Air-Spoiler", eli ILMANPILAAJA takana joka monesti väärin asennettuna koristeena aiheuttaa huonoa pitoa takana.

      Kun teinit ymmärtävät että sen ILMANPILAAJAn tarkoitus on toimia siipenä eli nostaa autoa ilmaan kuten lentokonetta.

    • Lämä pohjassa

      Oisko tullut suonenveto oikeaan nilkkaan?

    • Turbo Inttercooreli

      Harmin paikka, yks amispenari vähemmän liikenteessä jota härnätä.

    • autokuinlentokone

      Teinit laittavat hirvittäviä määriä siipiä, kuten formuloissa, kun ymmärtävät että niiden tarkoitus on nostaa auto ilmaan kuten lentokone jotta pääsee nopeammin.

      • Bmw riittää

        Niimpä kumpa tajuaisivat rahaa kannattaisi spoilereiden ja läskirenkaiden sijasta vaikka säästää.Tai ostaa ihan kunnon auto.


    • v*tun noloa

      HAHA kyllä meinasin revetä kun ajoin ohi ja näin tuon. Ja ajattele 25 v kuski? Ei se järki kaikille päähän kasva vaikka ikää on tuon verran. Otin muuten rekkarin ylös.

    • voivottelijasetä

      Voe voe. Harmillista miten hyvän auto(merkin) maine saadaan pilalle teinien (tässä tapauksessakin yli-ikäisten teinien, ja vieläpä ilmeisen ajotaidottomien) toimesta, maalauttamalla se noin ruman väriseksi (nimittäin ei ole noin noloa väriä bmw:n tehdasvalikoimissa) ja lisäilemällä kaiken maailman myötähäpeää herättäviä muovisysteemeitä. Ei passaa unohtaa teiniXxXxX ikkunatummennuksia ja silmin nähden kivikovaa alustaa. Varmaan joku ajo-ominaisuudet totaalisesti/vaarallisesti pilaava halpis alustasarja. Voisin lyödä mistä tahansa vetoa, että takakontista löytyy joku subbari ja soittimesta jotain tekno-superbassopaska "musiikkia", joka lienee soinut autossa törmäyshetkelläkin. Ja sitten vielä sählätään koko auto kohtuullisella vauhdilla (vaurioista päätellen) tolppaan. Ei hesus sentään.

      E36 mallin bmw 325i coupen joskus vuosia sitten omistaneena voin kertoa sen olevan vallan kelpo auto (verrattuna vastaaviin ikätovereihinsa), mutta eipä silti heru minulta sääliä noille auton pilaajille. Ihan oikein että rysäyttivät raiskatun autonsa toloppaan, toivottavasti meni lunastukseen. Onneksi onnistuivat olemaan aiheuttamatta sivullisille harmia.

      • e46

        Mikä vittu sua vaivaa. Eiköhän jokainen saa maalata ja tuunata auton ihan sen näköseksi kun ite haluaa. (en mitenkään itekkään tuota hienona pidä). Ettei sulla olis jotain nuoruuden patoutumia kyseisiin autoihin/omistajiin. Veikö amis bemaristi kenties sun muijan tai jotain vai mikä riivaa kun noin pitää mollata? Ajele sä vaan sillä corollallas äläkä kitise.


    • hopihopi!

      No räkänokat, onko tolppa jo maksettu?

    • vapaus=ongelma

      Läjä loisia paska kottero=varma onnettomuus. Mutta eihän näiden idioottien ÄO riitä sisäistämään moista.

      Failed.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      141
      3928
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      357
      3048
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      14
      1978
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      10
      1685
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1129
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      974
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      42
      889
    8. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      23
      831
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      70
      818
    10. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      794
    Aihe