Baarista

Jaa että täälläkö tylsää?
Eihän toki.. muuten vaan roikun netissä.. ;D
8314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Terkut baariin.

Äänestä
  • kiitos! Kiva että on seuraa "täällä".. =P

    Äänestä

jotain naista, jotta olisi hauskempaa?

Äänestä

lähe nyt vittu kotios nukkuu.

Äänestä

On selkeästi tylsää jos vielä pystyt kirjoittamaan tänne viestin...

Äänestä

Päivystysvuoro hoidettu; ei näkynyt.. ja enpä oikeastaan enää jaksa uskoakaan siihen.

Joskus silloin musta tuntui, että hänen ja mun välillä oli hitunen telepatiaa.
Jos niin oli, niin lähetän lämpimän ajatuksen sinne jonnekin.
Ja jos niin ei koskaan ollutkaan, niin sittenhän tällä ei olekaan mitään väliä.
http://www.youtube.com/watch?v=IlE_ZVSPbxI

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Terveisiä.. kirjoitti:

Jaa että täälläkö tylsää?
Eihän toki.. muuten vaan roikun netissä.. ;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu