Missä kaikki?

Nyt pois sieltä hiekkalaatikoilta, lasten nukkumaanmenoaika jo! Lapset nukkumaan ja tulkaa kirjoittamaan, muuten tulee tylsää tällaiselle etäisille! =o)
2326
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voi sentään Timppa. Johan meillä nukutaan tuohon aikaan !!! Ei meillä hiekkiksella enää kymmenen jälkeen riekuta ! Mukavaa päivänjatkoa !

Äänestä

Mistäpäin oot?
Asustatko yksin?
Miten usein lapsi on luonasi ja minkä ikäinen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Timppa kirjoitti:

Nyt pois sieltä hiekkalaatikoilta, lasten nukkumaanmenoaika jo! Lapset nukkumaan ja tulkaa kirjoittamaan, muuten tulee tylsää tällaiselle etäisille! =o)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu