Suomen paras radio persoona.
ESKO Eerikäinen
Jane Petäjä
5147
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
On liian hidasälyinen että olisi hyvä. Ja päälle esittää teiniä, vaikka on keski-ikäinen. Lisäksi köyhä ja ulosotossa.
nojoo, mutta toi on ehkä vähän turhan tylyä... Esko on kuitenkin kaikesta huolimatta aika symppis, ainakin mun mielestä! :-) Ja ymmärrän, että Eskoa sekä v******aa että huolettaa Martinan epävakaat kuviot.
Lothar ei pääse koskaan radioon juontamaan..
Esko ainakin uskaltaa yrittää,ei tarviikaan olla mikään vuoden radioääni.Ja mitä se kenellekään kuuluu toisen raha-asiat,on ulosotossa sitä ja tätä....hallooo....hoitakaa itse omat asianne ennenkuin dissaatte toisten rahajuttuja!!Ja jokaiselle isälle on se pieni tytär tärkein,vai mitä????Tunnen hengenheimolaisuutta asian tiimoilta koska myös minun ex on kusipäinen,sairas narsisti-psyko.Saakeli,miesten täytyy pitä yhtä!!!!!
Osanottoni kaikille miehille ja naisille, jotka ovat narsistin uhreiksi joutuneet. Itse törmännyt narsisteihin kaksi kertaa (töissä ja yksityiselämässä).
Ainoa tapa suhtautua narsistiin on vältellä. Kiertää niin kaukaa kuin vain voi ja hoitaa hänen kanssaan vain pakolliset asiat ja nekin kirjallisesti. Missään nimessä ei saa joustaa missään asiassa tai suostua kiristykseen, vaan hoitaa kaikki asiat aina viranomaisten kautta.