Ajovarusteista

Mulla on tosi paksu nahkainen prätkänahkahaalari ja se kyllä rutisee,narisee ja natisee aivan hiton kovaa sekä haisee nahkalle ja vielä oikein kiiltää.Häiritsee kun kaikki kiinnittävät huomiota.
1178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jaa. Mulla on vaan nahkatakki ja -housut polvipaloilla, jotka on yhdistetty vetoketjulla toisiinsa. Kyllä nekin narisee ja haisee nahalle (on muuten aivan upea haju) muttei kiillä kovin paljoa. Kyllä tämäkin asu huomiota saa, mutta siinäpä sitten vaan ihmiset katsovat.
Täytyis kyllä jossain vaiheessa ostaa myös 1-osainen nahkapuku kovempaan ajoon...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kawas kirjoitti:

Mulla on tosi paksu nahkainen prätkänahkahaalari ja se kyllä rutisee,narisee ja natisee aivan hiton kovaa sekä haisee nahkalle ja vielä oikein kiiltää.Häiritsee kun kaikki kiinnittävät huomiota.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu