netin aukaisu ongelmat

Netti ei aukea pikanäpäimistä,eikä muutenkaan ennen kuin painaa alt,ctrl,delete ja lopettaa avoimena olevat ohjelmat.
3280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Internet Explorer, tässä on korjausapu. Lataa ohjelma Internet Explorer Fix. Lue ennen sitä sivu kunnolla. Tämä ohjelma myös fiksaa muut korruptoituneet tiedostot.

http://www.mvps.org/sramesh2k/IEFIX.htm

Olisi kiva tietää, auttoiko.

Äänestä
  • korjausapu taisi auttaa, koska nyt netti toimiin suht OK ! Kiitos 16.7.04 18,57 ohjeen lähettäneelle.

    Äänestä

  • apuva kirjoitti:

    korjausapu taisi auttaa, koska nyt netti toimiin suht OK ! Kiitos 16.7.04 18,57 ohjeen lähettäneelle.

    Eli ongelma on edelleen.Netti ei aukene ennen,kun avoimia ohjelmia on lopettanut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


apuva kirjoitti:

Netti ei aukea pikanäpäimistä,eikä muutenkaan ennen kuin painaa alt,ctrl,delete ja lopettaa avoimena olevat ohjelmat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu