Me on voitettu tää peli :)

Mä olen niin riekale kaikista mitä on ollut, mokaillut. sun pitää rohkaista mua, jooko :)
12287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Suomiko voitti?

Äänestä

En oo A mutta toivotan ihmiseltäsi rohkaisua sekä myös itsellesi.

Äänestä
  • Se on niin vaikeaa joskus. Tuolla takaraivossa se muistuttaa aina kun pitäisi jotain tehdä, mitä jos, mitä jos taas menee mönkään...

    Äänestä

rohkaista muru?

Äänestä

Kyllä se on nyt niin että nivaniemi kutsuu.

Äänestä

Hyvä me voitettiin ,jeee...

Äänestä

Ei minulla ihan vielä ole voittajafiilis, mutta eiköhän olo tästä parane.

Millaista rohkaisua kaipailet?

Äänestä

Tarkoitatko "Rakkauden Peliä"?..Kyllä, sen olemme voittaneet, mutta..VILPITTÖMÄSTI!

Äänestä

onneksi on kysymys niksulan peleistä, sille minäkin liputan. pitääkö sinua muka rohkaista, älähän nyt.

Äänestä

Vaikka sä olisitkin se oikea.. niin mää en ole ole mikään paras rohkasemisessa Mä olen niin epävarma myös ite, etten mä kykene parisuhteeseen ehkäpä kyseisen hepun kanssa. En mä mä luota .. En mä vaan pysty Mä mietin.. ei mitään whatthefuck.

Äänestä

Mitä sä olet sitt mokillu Min en luota iin paljon sinuun. et mä pystysin parisuhteeseen.. Hienoamokelluskieltä mulla .. Miks sua pitää rohkasta. jos mä ite epäröin .ni. Emmää pysty mihkään näemmä ja vaikka olis uus mahis ni emmä siltikään sen paremmin pystyis hoitamaan. ihan samlla tavalla kävis vaikka me elättäis 1000 vuotta ja samat jutut kävis silti. miten siis meinaan.. että riittäiskö sekää?? eettä en pysty sen muutoin tekemään. rohkase sinä vaikka muamutaa miten..Miten mä sua rohkasen. jos mä olen itekin aivan jumissa. sun .ja asian suhteen. Nmennään naimissinko vai mitä? Minä en tiiä. mitä mä haluan. Mä en tiedä mistään mitään jvaan pöhkin täällä kaikkea kuin asiat ois voinu mennä toisin. mutku ne mä ois ne mennä tismalleen samlaal tavlla vaikka aisat ois pyöritetty niin tuhat kertaaympäri. Emmä tiiä. Al Mitä Mitä sä siis haluat meistä?? Mitä sä sii haluisit että tehtäishyvää yötä. ennen mun jutut pöhkiämMä epäroin ikuisuuden. ei musta oo mihinkään täys öhm hyvää yötä kai.

Äänestä
  • Nyt mäkin ton hokasin me on oikeesti jo voitettu tää peli tai ei kyllä oikeesti mikään peli. vaan me hallitaan tätä rakkautta näin kuin tulta ei päästetä leviämään nautitaan vain sen lämmöstä kylminä yksinäisinä öinä. Se palaa kummankin syämmessä ja tuo lohtua kylmään maailmaan missä rakkauden puutteesta kärsitään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jos sä tAhdot niin kirjoitti:

Mä olen niin riekale kaikista mitä on ollut, mokaillut. sun pitää rohkaista mua, jooko :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu