Pippa näyttää tässä kuvassa ihan kuin sillä olis paniikkihäiriö. Paniikkhäiriöisillä on suun ympäristön alue valkoinen.
http://www.iltalehti.fi/viihde/2012050815549350_vi.shtml
Taitaa kaikilla miespsykologeilla ja psykiatreillakin olla paniikkihärö kun melkein kaikilla on viikset ja parta jolla yrittävät peittää tämän ongelman.
Onkohan Pippalla paniikkihäiriö?
5
428
Vastaukset 5
- Todennäköisyys
Ja paniikkihäiriöinenhän se ensimmäiseksi suuntaisi juuri New Yorkiin...
- Sosiofobia
New Yorkiin on helppo piiloutua isojen aurinkolasien taakse kun on niin paljon ihmisiä. Paprazzit ei bongaa niin helposti ja ainakaan tavikset eivät tunnista niin helposti kuin kotimaassaan, jossa on mokaillut sen verran, ettei halua olla silmätikkuna.
Ihan selvästi on jotenkin pelokkaan näköinen tuossa linkin kuvassa kun vertaa kuinka Williamin ja Katen häissä ja niiden jälkeen esitteli mielellään lehdistöä puhuttanutta takamustaan kireissä vaatteissa.
- MetteMeööri
Hyvin mahdollista ja siskollaan, Katella,anoreksia.
http://myroyal-myroyals.blogspot.com/2012/05/prince-william-and-catherine-duchess-of_12.html - JK
KYLLÄ ON
- eihän se ole...
edes kuninkaallinen ja muutenkin tavallisen näköinen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 168996
- 86790
- 58782
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?72727- 46643
- 62589
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko71566Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅46559- 28555
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su35555