Kuule miksi sä aina kikatat

niin kauhiasti?
17265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

että sua ottas päähän....

Äänestä

Meenkö kakalle vai en. hhhmmmm. vaikee päätös.

Äänestä
  • Ei taida olla oikea kakkahätä sulla siellä. Kyllä sinne mennään eikä meinata kun häntää puskee esiin.

    Äänestä

  • No kuule kirjoitti:

    Ei taida olla oikea kakkahätä sulla siellä. Kyllä sinne mennään eikä meinata kun häntää puskee esiin.

    tai siitt...tee tykkää p....leikeistä..vähän viitteelliseltä vaikuttaa...istuu varmaan lämpimikseen kakat pöksyissä :D

    Äänestä

Moon luonteeltani iloonen ihminen :D

Äänestä
  • Oot kyllä semmoone likka, että hyvälle tuulelle tuloo aina :-)

    Äänestä

  • Perjantaina taas? kirjoitti:

    Oot kyllä semmoone likka, että hyvälle tuulelle tuloo aina :-)

    Enpä taida olla semmooonen likka... ;D

    Äänestä

Koska mä oon niin ihastunut, sanoisinko jopa rakastunut ;D

Äänestä
  • niin määki ;D

    Äänestä

  • juu... kirjoitti:

    niin määki ;D

    Onnea teille kahdelle, Toivottavasti joskus aikanaan jättätte palstan taakse ja alatte oikeasti rakastaan. Vai eikö parisihteenne kestä yhdessä oloa?

    Äänestä

sitä sitten niinku kikatellaan??

Äänestä
  • No täällä isoolla kirkolla ainaki

    Äänestä

että ihanko Sorvankylän seurakunnasta? Kaukanapa oot, liian kaukana...

Äänestä

Meillä on vaan niin hauskaa aina työkavereitten kanssa :)

Äänestä

kun toisista puhutte paskaa..

Äänestä
  • Tuo on muuten aivan totta. Joillakin on tosi kivaa kun puhuvat paskaa toisista ja nauravat sen päälle niin ett koko talo raikuu. Auta armias, jos erehdyt heitä nauramaan, niin johan saa kuulla kunniansa samasta asiasta mihin he itse syyllistyvät joka päivä. Kerran yks juorukerhon ämmä rupes mua haukkumaan paskan puhumisesta, mäpä haukuin takas, vähän meni hiljaseks ja vaikeen näköseks. Eipä tullut toista kertaa mun silmille hyppimään, prkl..

    Äänestä

ihastus mies menee kertomaan työkavereillensa kaikki mitä olen sanonut tai tehnyt.ihmttelen,että kuin se kehtaa..eikö ihailemaansa naista pitäis puolustaa?ainakin mä olen häntä puolustanut,jos minulle tätä miestä on tultu haukkumaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihmettelen vain kirjoitti:

niin kauhiasti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu