ei tästä tule taas mitään

ilta toisen perään vatvoa päässään olemattomia tai turhuuksia. ja silti vaan pitää vatvoa. millähän se tämäkin loppuisi?
3549
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tekemällä jotain asian eteen, Tekemällä. ;)

Äänestä
  • ai sulla on sama tilanne. mitä itse ajattelit sitten tehdä?

    Äänestä

Miksi vatvot "olemattomia ja turhuuksia"? Mikset vatvo olevaisia ja merkityksellisiä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitähän tekisi? kirjoitti:

ilta toisen perään vatvoa päässään olemattomia tai turhuuksia. ja silti vaan pitää vatvoa. millähän se tämäkin loppuisi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu