Mul on hoikat jalat, hoika vartalo muutenkin mut sit mul on maha. oon tehny vaikka mitä, se on ollu siit asti ku lopetin joskus 12 veenä kilpaurheilun. Se on sellanen pehmee suht pieni ja vaan alavatsa mut se häiritsee mua.. oon kokeillu vaikka mitä vatsaliikkeitä eikä se lähde mihinkään. HUOH.
en pääse millään eroon..pömppiksestä!!
hihhheehhhk
7151
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Pömppiksen saa pois jos tekee joka päivä 30 vatsalihasta ja syö normaalisti. Itekkin sain sen pois just niin. Vaikeetahan sen on mutta jos jaksaa yrittää,niin tuloksia kyllä tulee:)
No täytyy kai taas kokeilla, mut ku yhes vaihees just pari kuukautta sitte tein JOKA päivä vähintään 50 yleensä 100 vatsaa ja lisäks kävin lenkeillä, laihduin siin noin 3 kg mut pömppis ei menny mihinkään.. Ehkä se on vaan mahdotonta mun kohalla. huoh. Syön muutenki aika vähän ja paljon salaattia ja terveellistä ruokaa en ees tykkää kauheesti roskaruoasta. Miks ei mun pömppis tajuu lähtee ugh
Oletko kenties raskaana :)?
Pömppis on osa naisen anatomiaa. Älä vedä siitä draamaa, semmonen nyt on kaikilla (miinus langanlaihat ja urheilijat)
Pienet pömppikset on just söpöjä ;)
Mulla sama! Pahinta on jenkkakahvat...:/
Laihduin tammikuusta 3kg, mut pienenin vaa tisseistä ja pömppis jäi. Hirmu ärsyttävää:(
ei vatsojen tekeminen auta... Polta rasvaa lenkkeilyllä ja lopeta karkin syömisen, niin pömppömaha mene ajan mukana pois.