jos on mennyt veivi lohkon läpi

pystyykö sellaisen vielä korjaamaan ja mitä maksaa liikkeellä ? Ja onko auto enää entisensä. En tiedä autoista mitään
2337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Auto ei ole entisensä, moottori on särki ja menohaluja uupuu.
Ei voi korjata.

Äänestä

Kyllähän jotkut ovat noita korjanneetkin, mikäli on joku ultraharvinainen lohko kyseessä. Helpompi kuitenkin taitaa olla metsästää ehjä lohko nettiä selaamalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ostamista miettivä. kirjoitti:

pystyykö sellaisen vielä korjaamaan ja mitä maksaa liikkeellä ? Ja onko auto enää entisensä. En tiedä autoista mitään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu