Mä en ole enää Sulle vihainen. Näin ollen voisit lopettaa sen höpsön vakoiluoperaatiosi ja tulla juttelemaan ihan kasvotusten, mikäli jotain sanottavaa on. (Nyt kun kerran tiedät missä asun...) Lupaan olla purematta Sinua.
Hei P(m)!
anonyymi synonyymi
7197
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Millä paikkakunnalla asutaan?
Pääkaupunkiseutu.
http://youtu.be/qH7qzBvHFic
Miellyttävä kappale, vaikken kyseisestä artistista liiemmin välitäkään.
Niinhän se on, että aina sitä yrittää tapella kohtaloa vastaan. Ihan vain retorisena kysymyksenä: Onko kohtaloa olemassa, vai onko ihmisellä vapaa tahto? Itse uskon, että suurimmat asiat elämässä on määrätty etukäteen, mutta muihin juttuihin voi ja pitääkin itse vaikuttaa. Ja sitten on vielä sattuma, joka tykkää sotkeutua kuvioihin.
suxi vit t uun !
Kiva kuulla. En minäkään.
Milaisesta vakoiluoperaatiosta puhut ja millaista tiedusteluoperaatiota itse olet pitänyt.. luulen vahvasti olevasi paikantanut myös majani sijainnin.
Joskus tuntuu kuin se toinen pelkäisi puraisua, mutta purrahan voi hellästi, kuin emo mikä siirtää poikasia niskasta kolosta toiseen.
Jotain sanottavaa pitäis löytyä, nimittäin jos vanhat merkit täsmää, niin muuta vaihtoehtoa ei tässä taida olla;) Täälläkin on monenmoista hiihtäjää (näköjään) niin se voisi olla jo siltä osin parempi kuin hyvä, jos oikein nipistää ja koittaa erottaa ladun horisontista.
tarkennuksena, meni Hki:in.