Mitä siis tapahtu 12.5 . la illalla torigrillillä?

Miks oli poliiseja ja ambulanssii siin hallin kulmalla?
4376
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Steffu ja Naltsu hiukan horju.

Äänestä

ulkomaaliset oli keskenään puukkohippaa!

Äänestä
  • ja samaan aikaan minulla tuli kakki housuun, kun olin syömässä lihispurkeria. Pahalle haisi se kakka. Meinasi jäähä lihispurkeri syömäti, kun niin oli voimallinen tuoksu minun kakissa.

    Äänestä

Oisit männy kahtommaa, niin ei tarvii täällä kysellä....
on kummia uteliaita immeisiä...kaikki pitäs tietää...kohta kysellään kuka pieras kun sillon ja sillon tuli hajua...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mie näin kirjoitti:

Miks oli poliiseja ja ambulanssii siin hallin kulmalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu