Mmies, kun hait sitä leipää

"Sä tuut, sä meet
sä kahjoksi teet
mun pään kun jää
sua ihmettelemään"

Saako sua ees silittää?
4142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ruokalakyttä taas vönkäämässä :P

Äänestä

Saa silittää jos kysyy luvan :)

Äänestä

Kyl mää sen tierän et kahjoks sut teen, mutta tuuppa ihmees niin jutellahan

Äänestä

Baakelsia. Ei paljon paina :).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


katsoit muhun :) kirjoitti:

"Sä tuut, sä meet
sä kahjoksi teet
mun pään kun jää
sua ihmettelemään"

Saako sua ees silittää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu