Onko tyttö kiinnostunut vai ei?

naamahiki......

Vietettiin hauska ilta kavereiden kesken ja tutustuin tähän muijaan. Hän hymyili ujosti ja kertoili juttuja, mutta oli jotenkin vaivaantuneen olonen koko ajan. Ei kuitenkaan lähtenyt pois. Sanoi et voi ottaa numeroni.

Sen jälkeen laitoin seuraaavana päivänä viestiä-ei vastausta. Lähetin seuraavan ja viestiin sisältyi että "ei valitettavasti kiinnosta tulla ulos kanssasi". Mutta mielestäni hänellä oli kuitenkin hauskaa sinä iltana kanssani. Pari pv sitten hän laittoi viestin, kyseli kuulumisia ja mitä olin tekemässä . En pystynyt vastaamaan tuolloin mutta laitoin taas eilen viestiä takaisin, johon tuli taas aika mielenkiinnottoman oloinen vastauas eikä ehdotusta jatkotapaamisesta. Tykkään kyl tälläisisät vaikeista naisista;) mutta onkohan liian ujo vaan... Miksi olette naiset niin vaikeita?

1

447

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • henna19vvvvvv

      laita suora viesti kysy häntä treffeille,jos hän vastaa ei silloin hän ei ole kiinnostunut

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      75
      4341
    2. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      110
      4079
    3. BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön

      Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että
      Maailman menoa
      162
      2789
    4. Surullista

      Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa
      Ikävä
      58
      2537
    5. Muuttunut käytös

      Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?
      Ikävä
      67
      2387
    6. 136
      2162
    7. Väkeä oli liikkeellä

      Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik
      Ähtäri
      42
      2097
    8. Oliko kiihkeä

      ensimmäinen yö?
      Ikävä
      50
      1993
    9. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      52
      1911
    10. Kummallista

      Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?
      Sinkut
      56
      1742
    Aihe