Se on hyvä.

Mitsu on maailman kolmanneksi paras auto. Se on älyttömän hyvä ja sillä selevä.
1271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mikä on paras ? ostin just muutama päivää sitten helevetin vanhan Coltin kakkosautoksi , vähän ajettu kun oli. Erona edelliseen pari vuotta nuorempaan Citroen Saxoon huomasin heti sen älyttöman melun. Kulkeehan tuo kun imaistuna tiehen, ja on tosi hauska ajaa mutta periaatteessa numero pienempi Citikka oli huomattavasti hiljaisempi ihan , sillä ajoi ihan mielikseen pitempiä pätkiä. Mitsulla ei niin haluttais, jos ei korvasuojaimia sitten käyttäis :D
Japanialaisia ei herkästi sano "hauskaksi ajaa" mutta Coltin kohdalla se pitää hyvinkin paikkaansa. Elikkä auto on niinkin vanha kuin ´93 ..kilsoja mittarissa vajaat 100 tkm , eli jos kone on yhtä kestävä kuin aikaisemmin omistamassani Lancerissa ostan seuraavan kakkosauton kun täytän 60 v. siihen on rapiat 20 vuotta .
Ykkösautona auto ja ikuisesti italialainen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NoSe kirjoitti:

Mitsu on maailman kolmanneksi paras auto. Se on älyttömän hyvä ja sillä selevä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu