Oon saanu pakit

Aloin miettiä tässä, niin oikeesti oon saanu jokainen kerta pakit, kun olen itse tehnyt aloitteen!

Järkyttävää!
7109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

inen, sinun pitää saada se toinen tekemään aloite :-)

Äänestä

ENsi kerralla odota aloitetta.

Äänestä

No, ne ei ole vaan olleet niitä Oikeita. Ja kuiteskin, tarvitaan vaan se Yksi ja Ainut Oikea.

Äänestä

Ompa surullista :(

Äänestä

Mä en kun en ole tehnyt, mutta olen jättänyt nää parisuhteet niille jotka ne osaa...

Äänestä

Kiva tietää, etten ole ainut.

Äänestä

Tuu mun eteen ja yritä niin voin kertoa missä vika :))).....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joka kerta kirjoitti:

Aloin miettiä tässä, niin oikeesti oon saanu jokainen kerta pakit, kun olen itse tehnyt aloitteen!

Järkyttävää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu