Netistä "imutus"

Moron!

Jos netistä paljon esim. elokuvia "imuttelee" niin kannattaa levyn eheytys tehdä viikottain!
Tulee aika paljon pirstoutuneita tiedostoja,jonka myötä kone saattaa muuttua hitaaksi ja takkuilevaksi!

Kokemusta on.
2297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...tietää, tekee, ne, jotka ei, eivät mitään ymmärtäneet. täysin joutavaa jorinaa

Äänestä

Eikös DC :ssa ole asetuksissa: Käytä levyn pirstoutumisen estävää lataamista. Miten sitten estänee?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rami kirjoitti:

Moron!

Jos netistä paljon esim. elokuvia "imuttelee" niin kannattaa levyn eheytys tehdä viikottain!
Tulee aika paljon pirstoutuneita tiedostoja,jonka myötä kone saattaa muuttua hitaaksi ja takkuilevaksi!

Kokemusta on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu