Miksi Martina ei käy kiekkoilijoiden kimppuun?

Luulisi nyt rikkaiden kiekkoilijoiden kiinnostavan!
20550
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

martina ei kelpaa niille. Kyllä kiekkoilijoilla on varaa valita:D

Äänestä
  • Just niin. Kiekkoilijoille on tarjolla kauniita missejä, miksi ne tyytyisivät rupsahtaneeseen ja tatuoituun yh-äitiin.

    Äänestä

  • 15 kirjoitti:

    Just niin. Kiekkoilijoille on tarjolla kauniita missejä, miksi ne tyytyisivät rupsahtaneeseen ja tatuoituun yh-äitiin.

    Ei esim Kanadalaiset pelaajat tiedä muka martsu on. Fiksuna naisena pokaisi sellaisen ja panettaisi itsensä paksuksi. Niillä tuloilla saisi kunnos elatusmaksut Kanadan oikeuslaitokselta. Typerää pyörittää muksuja suomessa köyhille miehille joilla ei rahaa elatusmaksuihin, siitähän tossa on selvästi ollut kyse. Sossu maksaa alle parisataa /kk kun jenkkilässä voisi päästä kymmeniin tuhansiin, kuten tuo missi koittaa saada selvästi itselle hommattua.
    Fiksu likka Essi vai kuka s enyt olikaan??

    Äänestä

No näin juuri. Aloittaja taitaa olla aika tyhmä. Mitä mahkuja Martinalla olisi yhteenkään kuuluisaan ja rikkaaseen ja menestyvään ja lahjakkaaseen kiekkopoikaan? Nehän on useimmat paljon nuorempiakin mitä keski-ikää lähestyvä Martina.
Lisäksi, katso Martinan ulkomuotoa... kuka komea, menestynyt mies koskisi tuon näköiseen pitkällä kepilläkään. Rupsahtanut kuin mikä, valitettavasti.
Ja ei Martina puhu englantiakaan paitsi todella huonosti jotain lauseita ja sanoja.
Kyllä ne kiekkoilijat on ihan muista naisista kiinnostuneita, nuorista ja kauniista.
Silloin melkein 10v sitten Martinalla oli pelkkänä sala-..... Eremenko. Eremenkokin jätti Martinan.

Äänestä
  • Kyllä Marsua panisi mielellään, mutta ei sen kanssa kehtaisi liikkua julkisesti. Kaikkien naurunalaisena kun joutuisi. Ei tollasella naisella yksinkertaisesti tee mitään....

    Äänestä

Martina kävis ihan Teemu Selänteen veljest:)kattokaa oikeesti varsinkin hymykuvia.

Äänestä

Ehkä Martinassa ei ole riittävää lumovoimaa ainakaan kansainvälisille julkuille?

Ei edes 2007, 50 Cent käväisi paikkakunnalla.

Iltasanomien nettiviihdeartikkelista:

"- Hän (50 Cent) kävi salilla sekä ennen että jälkeen konserttiensa, mutta muuten hän pysytteli huoneessaan. Hän ei myöskään lähtenyt viikkolehden järjestämälle aterialle, jossa Martina Aitolehti odotti vähäpukeisena."

Toivottavasti M ei saanut syysflunssaa. :)

Äänestä
  • Eikä! :D Onko tämmöinenkin tapahtunut? :D No huh huh!!!

    Äänestä

MITÄ! Siis Seiska oli viisi vuotta sitten järkännyt MARTINAN vähissä vaatteissa odottamaan jotain räppäriä!? EI! Nyt kyllä repssss repeän lopullisesti, onko Martina oikeasti suostunut johonkin TUOLLAISEENKIN! HAHAAA! Ja sitten vielä koko räppäri ei suostunut tulemaan! :))

Äänestä

Huh..huh.. on niin surkea nainen.
Ajatelkaa mitä hänen lapset ajattelevat isompina tästä tissi-viiksi-salarakas
äidistään. Ja se on varma että kuulemaan tulevat toisilta lapsilta.
Voi lapsi parat kun eivät voi valita äitiään.

Äänestä

Perk..le, mun käy jo nyt sääliksi tota akkaa...mitä se meinaa duunata 10 vuoden kuluttua...rahattomana ja yksin partsilla sidukkaa ja sätkätupakkaa...!!?

Äänestä

Miksiköhän Martinaa ei pyydetty kisaemännäksi tai cheerleaderiksi? Ihan turha sanoa, että on liian vanha, kun Anna-Liisa Tiluskin (Miss Suomi 1984) on ollut Areenalla edustustehtävissä. Tässähän olisi ollut Martinalle oikein super namskis magee tehtävä. Ja Martinahan on niin urheilullinenkin.

Kukaan kisaemännistä ei hakenut paikkaa, vaan heitä pyydettiin töihin yhteistyökumppaneiden kautta. Kuinka Martinaa ei ole pyydetty, vaikka hänen yhteistyökumppaninsa vaihtuvat niin tiuhaan tahtiin, että niitä on varmasti melkoinen määrä?

Äänestä
  • Niinpä... Miksiköhän???

    Äänestä

Löytyi myös tälläinen uutinen:

Laulaja Tom Jones ajelisi itse rintakarvansa, jos saisi vastineeksi 7 miljoonaa dollaria eli 5,5 miljoonaa euroa.

Paljostakohan Mara ajelis viiksensä? :D

Äänestä

Turha maran on EDES yrittää kiekkoilijoita kun on vanha lössähtänyt
wanna be....

Äänestä

Jonkun 70-luvun Suomisarjan 4- ketjun eläkeläisen se vois vielä saada koukkuun, mutta silloin ei maksettu kun päivärahat ja ne on jo juotu. Joutuu ämmä itse etsimään elantonsa ja se ei tule olemaan helppoa...!!??

Äänestä
  • Ei sais!

    Äänestä

Eihän Martina käy kuin naisten kimppuun!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


!/!/!/ kirjoitti:

Luulisi nyt rikkaiden kiekkoilijoiden kiinnostavan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu