Vähemmistöjen vauvat ovat jo enemmistö
USA:ssa
10126
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Nii..in... eikö kannattais naida puklittaa eikä täällä vinettää kokoajan.
Niinpä kyllä moni tyytyisi 1600€/kk puhtaana käteen kotona paneskelemaan. Mutta kannan valkoisen miehen taakkaa, valkoista naista sos.tsto :ssa Joka kieltää tämän ilon kokonaan , ilman rahahuolia. Nyt huolet painaa jo heppiä alaspäin, niinkuin HEX-indeksiä, puhumattakaan Nokian pörssiarvosta. Joka vaikuttaa jo kansantalouteen. Huolia on valkoisen miehen elämä, täynnä huolia..!
Sehän on vain luonnonvalintaa. On erittäin hyvä, että itseään rakastavat tyydyttävät vain itseään: puhtaana käteen...
Kerroppa mikä tässä on luonnonvalintaa.? Kyllä minusta ensikädessä sos.tsto. henkilökunta, kaupungin päättäjät, hallitua jne. Ovat ensikädessä vastuussa tuosta. että valkoinen mies tekee töitä sen takia , että muut saa panee rahakorvausta vastaan..?
On todella ihme, jos jossain välissä ehdit töitä tehdä. Sopii epäillä, kun kirjoitat tänne tunneittain.
Menikö jauhot suuhun, sitä tapahtuu kun kirjoittaa typeryyksiä eikä osaa lukea tekstien sanomaa..! Raivoo täällä vaan näytä viisautesi , mutta fakta on faktaa eikä se sinun kirjoituksilla muuksi muutu. Keskittyisit käpyjä keräämään tms. Sinun nettipoliisi työsi on lähinnä naurettavaa, mutta ei voi mitään. Kun on lusikallla annettu, ei voi kauhalla vaatia..! Saatko eläämäsi tyydytyksen tuosta kyttäämisestä.? Olet aito Lieksalainen K-pää aika menee arvelessa, toisten tekemisiä kytätessä..! Onneksi olkoon..!
Kukahan täällä raivoaa?
Lieksassa on jo työttömiä ennestään joten käyttäkää vaan kortonkia ja pillereitä jatkossakin! Sossu ei kaipaa valkoihoisia elätettäväkseen, niillä on muut sijoitukset mielessä!
Ne vauvat on suurin osa latinoita. Lieksaan myös pakkosiirtona 200 latinonaista.
Latinolla levee lanne. On hyvä synnyttäjä.