Pidän saunomisesta, mutta

MIKSI VITUSSA SIELLÄ OLLESSA TUKEHTUU ! aina välillä saa tulla lauteilta alas polvelleen hengittämään! mikä on vikana saunassa???
383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nuo sinun sydärimainos pohjustukset alkaa mennä aina vain naurettavammaksi.

Äänestä

Helpo vastata, vika on kiukaassa.

Jos saunassa tukehtuu niin kysymyksessä ei ole sydäri mainos.
Onneksi on markkinoilla edes yksi kiuasmerkki, jonka käyttöominaisuudet on mahdollista testata omassa saunassa, palautus mahdollisuudella.

Äänestä

kilpirauhasen vajaatoiminta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


DWWDDW kirjoitti:

MIKSI VITUSSA SIELLÄ OLLESSA TUKEHTUU ! aina välillä saa tulla lauteilta alas polvelleen hengittämään! mikä on vikana saunassa???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu