Rakastuminen

Ottaa koville :D Ei saa nukutuksi, ei voi keskittyy mihinkään, mahakin möyryää ja jänskättää......
295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No voin sanoa, että se on kuitennii ohimenevää. Pari vuotta sitten minulla oli ihan sama tilanne ja nyt voi jo ottaa rauhallisemmin, kun toinen soittaa tai astuu ovesta sisään ei tarvitse aina hypätä kaulaan kiljuen :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oih ja voih kirjoitti:

Ottaa koville :D Ei saa nukutuksi, ei voi keskittyy mihinkään, mahakin möyryää ja jänskättää......

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu