Pitäisi varmaan tulla (jos mahdollista)sun hotellihuoneeseesi ja vähentää heti vaatteita! Silloin saisin ehkä sun jakamattoman huomiosi-kultaseni?
Mun..
7
188
Vastaukset
- hotellisiistijä
Pidä vaan vaatteet päälläsi en ole vielä valmis.
- ootellaan ny
Voih..Tule vaan:)
- elämän jäljet
Mun ei ainakaan pitäisi tehdä samaa temppua. Huomio olisi kyllä varmasti taattu, mutta se näkymä ei ehkä olisi kovin houkutteleva. Mutta ehkä hän armeliaasti kustantaisi mulle sitten reissun jollekiylimääräiset nahkat tuosn kirurgille, joka vois silpaista tuosta ennen niin sievän vatsani kohdalta, ja tehdä jonkun kohotuksen tuonne vähän ylemmäksi ;).
- so love to-.
No jopas jotakin! Mä varmaan kävisin sun kimppuusi heti! Milloinkas nähdään ja se hotelli on?...
- elämän jäljet
so love to-. kirjoitti:
No jopas jotakin! Mä varmaan kävisin sun kimppuusi heti! Milloinkas nähdään ja se hotelli on?...
:D! Vähän näköjään näppis ja vauhti teki tepposet mutta kumma kun sait selvää.
Hauskaa jos noin ajattelet, oikeasti :). Mutta eihän sitä hotellia parane täällä kuuluttaa, ties montako sisään pyrkijää sinne oven taakse ilmestyy ;). - born to be wild..
so love to-. kirjoitti:
No jopas jotakin! Mä varmaan kävisin sun kimppuusi heti! Milloinkas nähdään ja se hotelli on?...
Sovitaan vaan ja sitten mä jo ehdin riisua kamppeeni myös! Etukäteen..:P
- spa hotel tallinn
Niin..Tarvitsee osua samana pvänä samaan hotelliin-helppoa luulisi olevan vaan ei ole! Kutsun erästä..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kenellä oli ryppyinen paita, josta Halla-aho mielensä pahoitti?
Ei ollut Keskisarja, jonka paita vain repsotti housujen päällä puolittain. Muistatteko tapausta?553153Miksi Halla-aho on niin hyvin menestynyt - mutta punavihreä ei?
Hyvin näkee kuinka punavihreää ottaa pahasti päähän kun Virta on taas töppäillyt pahasti. Ja kun punavihreä ei pärjää, n552339Ruoan arvonlisävero menee käytännössä tukijussille
Ilman juomia elintarvikkeiden myynti vuonna 2025 oli reilut 15 miljardia euroa. Tuolla tasolla arvonlisävero pyörii pari822241Poliisi tutkii keskiviikkoiltana Kiuruveden keskustassa tapahtunutta väkivallantekoa.
Itä-Suomen poliisi tutkii Kiuruveden keskustassa keskiviikkoiltana tapahtunutta epäiltyä väkivallantekoa. Tapaus on herä282231Vihreät REPEÄMÄSSÄ oijoijoi....Virran sekoilut on liikaa
Jo ennestään vihreiden kannatus on suossa vaikka puolue istuu oppositiossa, nyt tuli Virran temppu kun häipyi tuosta vaa1082156Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh721862Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971623Mika Poutala salasi osallistumisensa Erikoisjoukkoihin
Poutala ryhtyi ministeriksi 13.6.2025 ja 5.8.2025 ilmoitettiin hänen olevan seuraavalla Erikoisjoukot-kaudella. http601389Siis HYI OLKOON! Ihmiset, eikö enää ole mitään rajaa?
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/4142eeb2-a589-4109-a5d0-e8f341df585c "Susanna Penttilän seksibussi kauhistutta1421342Puuma Martina iski nuoren miehen
Martina ja Hajji Muhis oikealta nimeltään Muhammad Abdilrasoon hempeilivät Tallinnassa. Hajji 28 vuotias ja Martina pian1781224