Suomi hamuaa sotaa

Nyt siihen on mahdollisuus kun nato-hullu niinistö tekee mitä sattuu. Mieshän
on täysi pöykiö. MM-kisamainoksissakin oltiin sotaan lähdössä. Ihan selvästi
Suomi haluaa kunnolla turpiin.
152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Me haluamme aina sääliä itseämme.Me
olemme se ajopuu, jolle käy aina huonosti.
Olemme ikuisia rintamakarkureita, ja siitä
olemme ylpeitä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


veteraani.. kirjoitti:

Nyt siihen on mahdollisuus kun nato-hullu niinistö tekee mitä sattuu. Mieshän
on täysi pöykiö. MM-kisamainoksissakin oltiin sotaan lähdössä. Ihan selvästi
Suomi haluaa kunnolla turpiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu