Heipsan kaikki piku pössyttelijät ja kaverit!
Kuinka monta ystävää, tuttua, kaveria tms. olette ilmiantaneet poliisille jo?
Mää olen ilmiantanut 34 kpl pössyttelijää ja käyttäjää.
Päivän hyvät työt tehty.
Käräyttäjä
13
178
Vastaukset
- Horo Petteri vm98
Mä olen käräyttäny 56 kaveria ja 3 perheenjäsentä. Saapahan pössyttelijät mietittävää!½
- vcbff
Mä olen antanut ilmi kaikki ystäväni, rakkaani ja omat vanhempani. Naureskelen niille nyt sitten yksin kotona. Narkkarit. Tykkään satuttaa toisia.
- Lucifer80
Mulle tulee tommoisista ilmiantajista mieleen vähän semmoinen ressukka ihminen jolla ei ole oikein kavereita ja joka nyhvää iltaisin yksin tietokoneen ääressä. Todennäköisesti on myös muukalaisvihamielinen, ei saa naisia baarista ja kulkee rumissa vaatteisssa. Sitä katkeruutta pitää sitten purkaa toisiin.
- Mikki mouse hiiri
Toimii hihihihihihiii :D
- testingtest
Ihan hyvä idea, täytyy testata.
Saako siitä jonkinlaisen rahallisen palkkion?- huhhuh..
Tossakin huomaa että raha vaan mielessä. Rahan takiako ihmiset täällä maapallossa elää?, vai elämän.. hei oikeesti aukaskaa silmänne ja kattokaa vähän mitä täällä tapahtuu :D Huhhuh mua naurattaaaaaaaaaaaaaa. antakaa ihmisten elää rauhassa se mikä tekee ne onnelliseks niin ne tekee sitä eikö se riitä että näätte ihmiset onnellisina, vai ootteko ite niin onnettomia että jos näette muilla olevan hauskaa niin haluutte pilata niiden hauskuuden, :) ? en tässä nyt mitenkään puolustele pössyttelijöitä mutta mun ajatusmaailmassa on vaan se että elän omaa elämää ja teen sitä mikä tekee onnelliseks ja yritän auttaa ihmisiä en SATUTTAA. enkä todella sekaannu toisten elämään, toi on naurettavaa :D
- Sairasta
vcbff: Tykkäätkö todella satuttaa toisia ? saat sä siitä jotain mielihyvää vai?... En voi ikinä ymmärtää tuollaisia ihmisiä. Uskoisinpa että sua on sit satutettu niin paljon sun elämäsi aikana et rupeet tahallaan satuttamaan muita jos sä siitä kerran tykkäät ja jos se on sun tapa.. :D sairasta.. Karma kostaa joka ikisestä pahuudesta mitä teet toiselle. Elämässä eletään omaa elämää pitämällä omista asioista huolta ei muiden asioista, voit ajatella että esim, ei mun tarvii käräyttää tota se jää kiinni sit kun jää jos jää ei se ole mun asia. Ja sun pitäs enemminkin auttaa toisia ihmisiä eikä satuttaa , ai että käy hermoille tollaset vitun PELLET, joille on annettu elämä mutta ne ei osaa elää.
- viidakko-sinde
hojo, minä ja ambisetti. olen itse koonnut ne. minä. kapulatekniikkani on kuninkaallinen.
- 56jujhy
Se on ihan sama vaikka ihmisiä kidutetaan, tapetaan ja lapsia raiskataan kunhan kukaan ei polta kannabista. piste.
- Joooo,,,
Määpäs bustasin mun koiran kun se söi silokkeja takapihalla. Vein sen poliisin luo ja nyt ne kuulustelee sitä että onko sillä yhteyksiä rikollisjengeihin. Nuo lammaskoirat ovat arvaamattomia. Syövät sukatkin jalasta jos ovat nälkäisiä!
Saas nähä kuinka monta koirankeksiä ja luuta se joutuu maksaan sakkoja. Mahtaa Mustia vitutttaa!- Saastainen vale
Valehtelet senkin saasta! Koirat eivät syö sieniä.
- :)
:D:D
- cxvbff
Meidän koirat ainakin syö kaikki huumeet mitä käsiinsä tuolta luonnosta saavat. Itsekkin olen oppinut siltä paljon uutta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh982361Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1901939- 1841527
- 82942
- 249932
- 62809
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol11806- 55712
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako213653Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </349631