Fanipaloja naamaan, röyh hyvää oli !
Vedin just pussillisen.
suu muikeana
18114
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Koko pussillisen kerralla...??? Huh huh, mä en pystyisi (onneks)... mä otan korkeentaan 3 palaa kerralla :-) Mut kiva sulle jos oli hyvää ;-D
ai onneks, mikäs onni se semmonen on :)
Mäki uskon, että tyydyt kolmeen, kun kaappis on kuitenki suklaamunkkeja täynnä :P
En vaan oo koskaan tykänny suklaasta silleen, että voisin sitä syömällä syödä.
Ja onhan se onni sen puoleen, ettei tarvi kiloja vahdata ;-)
Enkä tosiaankaan söis suklaamunkkeja, vadelmahillomunkkeja kyllä :-)
Ha ha huono provo, Fanipalat eivät röyhtäytä.
Kais se nyt röyhtäyttää mikä ruoka vaan, jos ylen syö...
Ok myönnän, että liioittelin, en röyhtäissyt, se oli provo, enkä myöskään yksin syönnyt, vaan se meni kolmeen osaan. Olisin kyllä pystynyt yksinki syömään, ei teettäisi ongelmia. Olen joskus syönny litran jäätelöäkin yksin, siis tyhjään mahaan.
No huh huh uudestaan ;-D
Mulle ei ole oikein suklaa uponnut enää niiden lapsityövoimajuttujen jälkeen. Ei vaan maistu.
Gambiassa lapset harrastavat seksiäkin jo 10 vuotiaina, ovat siis yhdynnässä, koska oppivat sen niin varhain, koska asuvat ahtaasti ja joutuvat katselemaan vanhempiensa seksin harrastamista.
Joo, olin vähän aikaa ko maasta olevan miehen kanssa, että sekin tiedossa...
H-Y-I
Ei siinä muuta vikaa ollut, kuin hillitön mustasukkaisuus. Oli opiskellut pitkälle ja kielitaitoinen.
No silti....
Tiedätkö, oli kokenut aika kovia, mm. rasismia, varsinkin suomalaisten taholta. Ennen Suomeen tuloa oli asunut pitkään Ruotsissa ja harkitsi jo sinne paluuta, kun täällä oli niin kurjaa. Suomalaiset on aika ennakkoluuloista kansaa ja stereotypioihin luottavia.
Just joo... Mites, onko sulla kenties nyt suomalainen miesystävä...?
Jos tuohon vastaan rehellisesti, niin kysyt seuraavaksi, että mitäs sitten täällä teet :D!
Ei vaan....no...et tainnu hiffata pointtia...mut siis onnee vaan...