Hei!
Olen ensimmäistä kertaa raskaana, huomenna olisi 7 0.
Tänään aamulla tuli niukkaa rusehtavaa vuotoa ja nyt muuttui verisemmäksi.
Eilen oli menkkakipujen tyylistä kipua alavatsassa aina välillä, tänään ei niinkään.
Soitin kyllä jo neuvolaan ja kehotti odottelemaan huomiseen.
Mutta olen huolissani ja pelottaa. Onko peli jo menetetty tältä erää?
Luin kyllä monia palstoja joissa vuotoa ei ole seurannut keskenmeno.
Mutta osaisiko kukaan sanoa kuinka todennäköistä on, että tämä on nyt keskenmeno? Vai voinko elättää vielä pientä toivonkipinää?
Keskenmeno(ko)?
huolestunut...
1
256
Vastaukset
- 8+2
Käy ultrassa, sillä se selviää, toivon mukaan kyseessä ei ole km.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2522328- 1921704
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä501379Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad511057- 41846
- 15827
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31810Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23788Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25786Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647