Tahdon sut...

...koska...
Tahdon,
mä tahdon
mä tahdon vain sut
Tahdon enemmän kuin koskaan olen
ketään tahtonut
Mä tahdon,
mä tahdon
mä tahdon sut
koska olen rakastunut...
3201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitä siihen sanot, jos minulla on täällä samat toiveet, vaikka se ei näykään sinne asti? Rakastunut olen edelleen, edelleen, edelleen. . . . kai ikuisesti.

Kuiskauksen kuulet, herkän hymyn näet, minä se olen, voi tätä elämää. .

Äänestä

Unohtui laittaa, että nää ajatukset menee n --> m.....

Äänestä

Tahdot mut £ tahdon sut
Mut hei ei hullumpaa!
Kun nähdään piiloudutaa muulta maailmalta hetkeksi,
edes pieneksi toviksi.
Ikuisesti sun ja sä sitten mun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eppuja lainaten kirjoitti:

...koska...
Tahdon,
mä tahdon
mä tahdon vain sut
Tahdon enemmän kuin koskaan olen
ketään tahtonut
Mä tahdon,
mä tahdon
mä tahdon sut
koska olen rakastunut...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu