Antaako tytöt

Epäreilua

Onko joku, ihan oikeasti joskus antanut maikalleen piparia ja saanut siitä hyvästä parempia numeroita lopputodistukseen?

10

7464

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • opiskelia

      No tottakai on .

    • Tiukkapillunro1

      Joo.
      Ittekki oon antanu ja sain kympin.

    • Theodor_1

      En tiedän onko joku antanut mutta kun menneisyydessä olin koulunkäyntiavustajana yläasteen puolella niin pari tyttöä kyllä pyrki melko läheiseen suhteeseen. Ei siinä kumminkaan mitään tapahtunut kun en mä osannut niin nuorten kanssa mitään alkaa. Ja mistä edes tiedän miten pitkälle tytöt olisivat edes olleet valmiita menemään.

      Numeroiden korotuksesta tuskin oli kyse kun enhän mä niitä numeroita antanut.

    • Aikoinaan joo

      Meillä oli biologian miesopettaja varsinainen mulkkku aikoinaan. Se oli kauan sitten. Kokeet oli aika vaikeat mutta labran tunneilla pystyi petraamaan, vielä jos suostui jäämään " viemään tavaroita paikalleen" kaksoistunnin jälkeen.
      Kaveriani se kopeloi niin, että siltä repesi paidanhiha kainalosta. Oli sitten luvannut jatkosta kiitettävän toikkariin - ja saikin...

      No, itse en kyllä antautunut, mutta annoin kouria labran jälkeen.
      Hän tuli heti - kahden jäätyämme - ehdottelemaan numerontarkistusta ja alkoi hieroa selästä. Kohta hän jo oli nyhtänyt puseroni ylös ja leipoi tissejäni rintsikoiden alta! Yritin teeskennellen vastustella nimeksi - jos numero kuitenkin siten paranisi.

      Pidellen kiinni takaapäin hän jatkoi tissieni leipomista paidan alta, sitten avasi farkkuhousuni ja tunki kouransa housuihini. Numeroitaan korvaani hokien, hän kouri jalkoväliäni pikkareiden läpi. Pääsin viimein kuitenkin kiemurtelemalla hänestä hieman irti. Sydän pamppaillen käskin hänen lopettaa, eikä mennä pidemmälle!

      Sitten hän sanoi tarkistavansa numeroa hieman, jos saisi koitella housuista uudelleen. Vannotin häntä sen riittävän. Hän lupasi. Työntäen sitten minut seinää vasten hän tarttui farkkuihini ja nykäisi niitä alemmas. Käsi etsiytyi pikkupöksyihini ja tunsin, kuinka sormenpää ujuttautui häpyhuulten väliin. Levitin jalkoja hieman. Jösses, että hän hinkasi aluksi vakoani ja työnsi sitten sormenpäätä edemmäs.
      Purin alahuulta hampaiden väliin ja ynisin samalla, kun yritin seisoa paikallani selkä seinää vasten. Sormenpää työntyi sisääni! Vilkaisin hänen riemuisaa ilmettään, kun hän liikutti sormeaan sisälläni. Lantioni pyöri edestakaisin. Hän puristeli häpykumpuani sanoen kympin tulevan, jos saisi takaapäin. Pudistelin päätäni kieltäytyen.

      Viimein hän veti kätensä housuistani. Huoahdin ja vedin housuja ylös samalla, kun tungin paitaa sisään. Vilkaisin hätäisesti hänen pullottavaa etumustaan! Rintsikat sai jäädä irti. Piti tehdä äkkiä lähtöä pois. Tikkasin korkokengilläni käytävää pitkin wessaan rauhoittumaan, ennenkuin korjasin vaatteeni ja lähdin kotiin.
      Seiskan sain numeroksi, vaikka vitonen oli kokeista.

      • Anonyymi

        Minulla on myös jonkinlainen kokemus .
        Meillä oli aika mulkku liikan ope. Aina liikka tuntien jälkeen hän pyysi minua ´´auttamaan´´
        Pystyin aina välttämään sanomalla : mulla on läksyjä. ( olin 7lk ) No kerran hön sitten kysyi:
        onko todella niin paljon läksyjä? samalla hän kosketti pyllyäni. Sanoin nopeasti että ; joo on tosi paljon hommia. Halusin vain päästä pois.
        No en tietenkään päässyt vaan hän veti minut vimmaisesti teltta pystyssä liikka tuoliin. Minulla oli vain lyhyet pyöräily shortsit ja toppi. Hän alkoi hivuttautua kädellään
        pikkusouhujeni alueelle. Hän katsoi minua kiimaisesti ja sanoi ; no onneksi löysin sinut. Hän veti housuni alas ja ujutti sormensa syvälle pilluuni. Yritin pidätellä huutoani. Hän huomasi mitä yritän, joten hän riisui omat housunja ja työnsi kalunsa sisääni. Silloin jos milloin kiljahdin. Hän uhkaili pitävänsä minut täällä niin kauvan kuin halusi. Aloin tärisemään. Tunsin ogasmin tulevan. Samoin opella. Ope hupokaisi ja lämmintä tahmee spermaa sisääni joka valuikin aika nopeasti pois pillustani. Senkös ope huomasi ja ryhtyi nuolemaan urakalla.

        Välkkä kello soi ja hän lopetti. Olin uuvuksissani vähäsen. Puin nopeasti päälleni ja tuumi jotain. Sitten hän sanoi: otetaan joskus kunnon ajalla uusiksi. Olin päässäni että : kerron jollekin ja vaihdan koulua.
        No tästä vieläkin pienet traumat. t 21v nainen. pst toivon että nyt kirjoitus jälki on paremapp


    • Anonyymi

      Meidän luokalla oli yks Mira jota ainakin epäiltiin ett se antas rexiille pimpsaa ,pari kertaa nähtiin kun se meni rexin autoon yhdellä ostarilla ja parin tunnin päästä tulivat takasi ,se oli !7 ja rexi jotain 40.

    • Anonyymi
    • Kovin on karua. Toivoisi, että salainenkin seksi tapahtuisi yhteisymmärryksessä, herttaillen ja suloisehtien. Mikään ei ole yhtä kaunista, pyhää ja puhdasta, molemminpuolista iloa. 🌹👀

    • Anonyymi

      Delaa idiootti pedari

    • Anonyymi

      Ei ole. Se on sun toiveuntasi pöljä.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      63
      2172
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      6
      1826
    3. Miten kestätte tyhmiä?

      Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa
      Sinkut
      238
      1334
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      970
    5. Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä

      Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.
      Kaste
      88
      960
    6. Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50

      Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?
      Ikävä
      187
      926
    7. Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?

      Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki
      Tv-sarjat
      21
      905
    8. Onko se liikaa pyydetty

      Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin
      Ikävä
      39
      750
    9. Kaatopaikka Inhassa

      Kuka omistaa kyseisen kaatopaikan? Näkymä tielle kammottava!
      Ähtäri
      19
      746
    10. Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun

      mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?
      Sinkut
      93
      719
    Aihe