Onko joku, ihan oikeasti joskus antanut maikalleen piparia ja saanut siitä hyvästä parempia numeroita lopputodistukseen?
Antaako tytöt
14
6928
Vastaukset
- opiskelia
No tottakai on .
- Tiukkapillunro1
Joo.
Ittekki oon antanu ja sain kympin.- Anonyymi
Vain unelmissas räkänokka
- Theodor_1
En tiedän onko joku antanut mutta kun menneisyydessä olin koulunkäyntiavustajana yläasteen puolella niin pari tyttöä kyllä pyrki melko läheiseen suhteeseen. Ei siinä kumminkaan mitään tapahtunut kun en mä osannut niin nuorten kanssa mitään alkaa. Ja mistä edes tiedän miten pitkälle tytöt olisivat edes olleet valmiita menemään.
Numeroiden korotuksesta tuskin oli kyse kun enhän mä niitä numeroita antanut. - Aikoinaan joo
Meillä oli biologian miesopettaja varsinainen mulkkku aikoinaan. Se oli kauan sitten. Kokeet oli aika vaikeat mutta labran tunneilla pystyi petraamaan, vielä jos suostui jäämään " viemään tavaroita paikalleen" kaksoistunnin jälkeen.
Kaveriani se kopeloi niin, että siltä repesi paidanhiha kainalosta. Oli sitten luvannut jatkosta kiitettävän toikkariin - ja saikin...
No, itse en kyllä antautunut, mutta annoin kouria labran jälkeen.
Hän tuli heti - kahden jäätyämme - ehdottelemaan numerontarkistusta ja alkoi hieroa selästä. Kohta hän jo oli nyhtänyt puseroni ylös ja leipoi tissejäni rintsikoiden alta! Yritin teeskennellen vastustella nimeksi - jos numero kuitenkin siten paranisi.
Pidellen kiinni takaapäin hän jatkoi tissieni leipomista paidan alta, sitten avasi farkkuhousuni ja tunki kouransa housuihini. Numeroitaan korvaani hokien, hän kouri jalkoväliäni pikkareiden läpi. Pääsin viimein kuitenkin kiemurtelemalla hänestä hieman irti. Sydän pamppaillen käskin hänen lopettaa, eikä mennä pidemmälle!
Sitten hän sanoi tarkistavansa numeroa hieman, jos saisi koitella housuista uudelleen. Vannotin häntä sen riittävän. Hän lupasi. Työntäen sitten minut seinää vasten hän tarttui farkkuihini ja nykäisi niitä alemmas. Käsi etsiytyi pikkupöksyihini ja tunsin, kuinka sormenpää ujuttautui häpyhuulten väliin. Levitin jalkoja hieman. Jösses, että hän hinkasi aluksi vakoani ja työnsi sitten sormenpäätä edemmäs.
Purin alahuulta hampaiden väliin ja ynisin samalla, kun yritin seisoa paikallani selkä seinää vasten. Sormenpää työntyi sisääni! Vilkaisin hänen riemuisaa ilmettään, kun hän liikutti sormeaan sisälläni. Lantioni pyöri edestakaisin. Hän puristeli häpykumpuani sanoen kympin tulevan, jos saisi takaapäin. Pudistelin päätäni kieltäytyen.
Viimein hän veti kätensä housuistani. Huoahdin ja vedin housuja ylös samalla, kun tungin paitaa sisään. Vilkaisin hätäisesti hänen pullottavaa etumustaan! Rintsikat sai jäädä irti. Piti tehdä äkkiä lähtöä pois. Tikkasin korkokengilläni käytävää pitkin wessaan rauhoittumaan, ennenkuin korjasin vaatteeni ja lähdin kotiin.
Seiskan sain numeroksi, vaikka vitonen oli kokeista.- Anonyymi
Minulla on myös jonkinlainen kokemus .
Meillä oli aika mulkku liikan ope. Aina liikka tuntien jälkeen hän pyysi minua ´´auttamaan´´
Pystyin aina välttämään sanomalla : mulla on läksyjä. ( olin 7lk ) No kerran hön sitten kysyi:
onko todella niin paljon läksyjä? samalla hän kosketti pyllyäni. Sanoin nopeasti että ; joo on tosi paljon hommia. Halusin vain päästä pois.
No en tietenkään päässyt vaan hän veti minut vimmaisesti teltta pystyssä liikka tuoliin. Minulla oli vain lyhyet pyöräily shortsit ja toppi. Hän alkoi hivuttautua kädellään
pikkusouhujeni alueelle. Hän katsoi minua kiimaisesti ja sanoi ; no onneksi löysin sinut. Hän veti housuni alas ja ujutti sormensa syvälle pilluuni. Yritin pidätellä huutoani. Hän huomasi mitä yritän, joten hän riisui omat housunja ja työnsi kalunsa sisääni. Silloin jos milloin kiljahdin. Hän uhkaili pitävänsä minut täällä niin kauvan kuin halusi. Aloin tärisemään. Tunsin ogasmin tulevan. Samoin opella. Ope hupokaisi ja lämmintä tahmee spermaa sisääni joka valuikin aika nopeasti pois pillustani. Senkös ope huomasi ja ryhtyi nuolemaan urakalla.
Välkkä kello soi ja hän lopetti. Olin uuvuksissani vähäsen. Puin nopeasti päälleni ja tuumi jotain. Sitten hän sanoi: otetaan joskus kunnon ajalla uusiksi. Olin päässäni että : kerron jollekin ja vaihdan koulua.
No tästä vieläkin pienet traumat. t 21v nainen. pst toivon että nyt kirjoitus jälki on paremapp - Anonyymi
Spedellä taas sekottaa buaahaa
- Anonyymi
Meidän luokalla oli yks Mira jota ainakin epäiltiin ett se antas rexiille pimpsaa ,pari kertaa nähtiin kun se meni rexin autoon yhdellä ostarilla ja parin tunnin päästä tulivat takasi ,se oli !7 ja rexi jotain 40.
- Anonyymi
Sillälailla lisää speden sekoiluja buaahaa
- Anonyymi
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/H0k7O6
Kovin on karua. Toivoisi, että salainenkin seksi tapahtuisi yhteisymmärryksessä, herttaillen ja suloisehtien. Mikään ei ole yhtä kaunista, pyhää ja puhdasta, molemminpuolista iloa. 🌹👀
- Anonyymi
Delaa idiootti pedari
- Anonyymi
Delaa idiootti pedari
- Anonyymi
Ei ole. Se on sun toiveuntasi pöljä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1117154
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t334209törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/383688Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3981950- 321457
- 351448
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi621367Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv121088Hajoaako persut kuten 2017?
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen1751075Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:111010