Antaako tytöt

Epäreilua

Onko joku, ihan oikeasti joskus antanut maikalleen piparia ja saanut siitä hyvästä parempia numeroita lopputodistukseen?

10

7405

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • opiskelia

      No tottakai on .

    • Tiukkapillunro1

      Joo.
      Ittekki oon antanu ja sain kympin.

    • Theodor_1

      En tiedän onko joku antanut mutta kun menneisyydessä olin koulunkäyntiavustajana yläasteen puolella niin pari tyttöä kyllä pyrki melko läheiseen suhteeseen. Ei siinä kumminkaan mitään tapahtunut kun en mä osannut niin nuorten kanssa mitään alkaa. Ja mistä edes tiedän miten pitkälle tytöt olisivat edes olleet valmiita menemään.

      Numeroiden korotuksesta tuskin oli kyse kun enhän mä niitä numeroita antanut.

    • Aikoinaan joo

      Meillä oli biologian miesopettaja varsinainen mulkkku aikoinaan. Se oli kauan sitten. Kokeet oli aika vaikeat mutta labran tunneilla pystyi petraamaan, vielä jos suostui jäämään " viemään tavaroita paikalleen" kaksoistunnin jälkeen.
      Kaveriani se kopeloi niin, että siltä repesi paidanhiha kainalosta. Oli sitten luvannut jatkosta kiitettävän toikkariin - ja saikin...

      No, itse en kyllä antautunut, mutta annoin kouria labran jälkeen.
      Hän tuli heti - kahden jäätyämme - ehdottelemaan numerontarkistusta ja alkoi hieroa selästä. Kohta hän jo oli nyhtänyt puseroni ylös ja leipoi tissejäni rintsikoiden alta! Yritin teeskennellen vastustella nimeksi - jos numero kuitenkin siten paranisi.

      Pidellen kiinni takaapäin hän jatkoi tissieni leipomista paidan alta, sitten avasi farkkuhousuni ja tunki kouransa housuihini. Numeroitaan korvaani hokien, hän kouri jalkoväliäni pikkareiden läpi. Pääsin viimein kuitenkin kiemurtelemalla hänestä hieman irti. Sydän pamppaillen käskin hänen lopettaa, eikä mennä pidemmälle!

      Sitten hän sanoi tarkistavansa numeroa hieman, jos saisi koitella housuista uudelleen. Vannotin häntä sen riittävän. Hän lupasi. Työntäen sitten minut seinää vasten hän tarttui farkkuihini ja nykäisi niitä alemmas. Käsi etsiytyi pikkupöksyihini ja tunsin, kuinka sormenpää ujuttautui häpyhuulten väliin. Levitin jalkoja hieman. Jösses, että hän hinkasi aluksi vakoani ja työnsi sitten sormenpäätä edemmäs.
      Purin alahuulta hampaiden väliin ja ynisin samalla, kun yritin seisoa paikallani selkä seinää vasten. Sormenpää työntyi sisääni! Vilkaisin hänen riemuisaa ilmettään, kun hän liikutti sormeaan sisälläni. Lantioni pyöri edestakaisin. Hän puristeli häpykumpuani sanoen kympin tulevan, jos saisi takaapäin. Pudistelin päätäni kieltäytyen.

      Viimein hän veti kätensä housuistani. Huoahdin ja vedin housuja ylös samalla, kun tungin paitaa sisään. Vilkaisin hätäisesti hänen pullottavaa etumustaan! Rintsikat sai jäädä irti. Piti tehdä äkkiä lähtöä pois. Tikkasin korkokengilläni käytävää pitkin wessaan rauhoittumaan, ennenkuin korjasin vaatteeni ja lähdin kotiin.
      Seiskan sain numeroksi, vaikka vitonen oli kokeista.

      • Anonyymi

        Minulla on myös jonkinlainen kokemus .
        Meillä oli aika mulkku liikan ope. Aina liikka tuntien jälkeen hän pyysi minua ´´auttamaan´´
        Pystyin aina välttämään sanomalla : mulla on läksyjä. ( olin 7lk ) No kerran hön sitten kysyi:
        onko todella niin paljon läksyjä? samalla hän kosketti pyllyäni. Sanoin nopeasti että ; joo on tosi paljon hommia. Halusin vain päästä pois.
        No en tietenkään päässyt vaan hän veti minut vimmaisesti teltta pystyssä liikka tuoliin. Minulla oli vain lyhyet pyöräily shortsit ja toppi. Hän alkoi hivuttautua kädellään
        pikkusouhujeni alueelle. Hän katsoi minua kiimaisesti ja sanoi ; no onneksi löysin sinut. Hän veti housuni alas ja ujutti sormensa syvälle pilluuni. Yritin pidätellä huutoani. Hän huomasi mitä yritän, joten hän riisui omat housunja ja työnsi kalunsa sisääni. Silloin jos milloin kiljahdin. Hän uhkaili pitävänsä minut täällä niin kauvan kuin halusi. Aloin tärisemään. Tunsin ogasmin tulevan. Samoin opella. Ope hupokaisi ja lämmintä tahmee spermaa sisääni joka valuikin aika nopeasti pois pillustani. Senkös ope huomasi ja ryhtyi nuolemaan urakalla.

        Välkkä kello soi ja hän lopetti. Olin uuvuksissani vähäsen. Puin nopeasti päälleni ja tuumi jotain. Sitten hän sanoi: otetaan joskus kunnon ajalla uusiksi. Olin päässäni että : kerron jollekin ja vaihdan koulua.
        No tästä vieläkin pienet traumat. t 21v nainen. pst toivon että nyt kirjoitus jälki on paremapp


    • Anonyymi

      Meidän luokalla oli yks Mira jota ainakin epäiltiin ett se antas rexiille pimpsaa ,pari kertaa nähtiin kun se meni rexin autoon yhdellä ostarilla ja parin tunnin päästä tulivat takasi ,se oli !7 ja rexi jotain 40.

    • Anonyymi
    • Kovin on karua. Toivoisi, että salainenkin seksi tapahtuisi yhteisymmärryksessä, herttaillen ja suloisehtien. Mikään ei ole yhtä kaunista, pyhää ja puhdasta, molemminpuolista iloa. 🌹👀

    • Anonyymi

      Delaa idiootti pedari

    • Anonyymi

      Ei ole. Se on sun toiveuntasi pöljä.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      140
      4792
    2. Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?

      Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o
      Ikävä
      251
      4423
    3. Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?

      Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat
      Kuhmo
      31
      4231
    4. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      9
      4095
    5. Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän

      elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi
      Maailman menoa
      187
      3478
    6. Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?

      Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis
      Maailman menoa
      84
      3168
    7. Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin

      Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos
      Puolanka
      81
      3109
    8. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      235
      2782
    9. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      143
      2752
    10. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      52
      2441
    Aihe