jos te haluatte herättää tämän miehen

huomion, älkää ihmeessä laittako noita linkkejä. Mä en ole vielä yhtäkään. Joten....
10108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ai et oo avannut ? No, en minäkään, ei aavistustakaan sisällöstä..

Äänestä

se täällä raivoava lahkolainen. Uskotaan susta kyllä.

Äänestä

muakos tarkoitit? En mä ole mitään raivonnut enkä ole lahkolainenkaan. Ihan tavallinen mies, joka haluaa kuulla, nähdä omia ajatuksia, ei jonkun kaupallisia sanoituksia.

Äänestä
  • mikä kohta siellä viiden minuutin sisällä on se itselle tarkoitettu.. *huoh*
    ellei tietty ole "omaa biisiä".
    mutta ei tämäkään nainen niitä availe.
    jotain jaakkoteppoa kumminkin.. :)
    (no siitä saa tietty sen varmuuden, ettei taatusti ole minulle ;D )

    Äänestä

  • samoin, tai miettiä kirjoitti:

    mikä kohta siellä viiden minuutin sisällä on se itselle tarkoitettu.. *huoh*
    ellei tietty ole "omaa biisiä".
    mutta ei tämäkään nainen niitä availe.
    jotain jaakkoteppoa kumminkin.. :)
    (no siitä saa tietty sen varmuuden, ettei taatusti ole minulle ;D )

    mistä sä voit etukäteen tietää, mitä siellä on

    Äänestä

  • valehtelet kirjoitti:

    mistä sä voit etukäteen tietää, mitä siellä on

    joskus avannut :)
    ja vaikka olisikin mieluisaa musiikkia, en jaksa arpoa, mikä lause se saattaisi olla.
    tiivistäminen on myös kohteliasta.

    Äänestä

mulla soi omat musiikit näitä lukiessa, emmä siihen tarvii kenenkään muun valitsemaa musaa..jotain pornoo vois joskus katella ;))

Äänestä
  • ketju voisi auttaa tunnistamisessa paremmin.
    mutta mielellään kirjoittaa esiintyjänkin jo.. tiivistäminen on edelleen kohteliasta :D

    Äänestä

Eiköhän sen mielenkiinnon herättämiseen, jos sellaisia toiveita on, käytetä ennemminkin otsikkoa ja nimimerkkiä? Ilman tarpeeksi kiinnostavia niitä, en ainakaan itse avaa edes koko keskustelua, siinä jää linkitkin näkemättä.

Äänestä
  • minulle ollutkaan, ja vielä kerran kohteliaisuudesta -sitten lopetan- yleensäkin on mukavaa, jos toinen ilmaisee itseään ymmärretävästi. ei aina jaksa davincikoodeja, tms. hieroglyfejä, tulkintakin kun riippuu paljolti lukijasta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ohi menee..onni kirjoitti:

huomion, älkää ihmeessä laittako noita linkkejä. Mä en ole vielä yhtäkään. Joten....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu